Презентация урока по математике 3санын к?бейту ж?не б?лу кестесін ??растыру


Сабақтың тақырыбы: 3 санын көбейту және бөлу кестесін құрастыру
Мақсаты:Оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын және белсенділік қаблеттерін арттыру.
Сыни тұрғыдан ойлау ын дамыту арқылы әр баланы қамтуға жағдай жасау.Жаңа сабаққа белгілі бірой қорытындалар жасау.
Жаңа акпаратты беру арқылы оқушыға жаңа ойлау дағдысын қалыптастыру
Қолданалатын материалдар:Постер,түсті қағаз маркерлер смайлектер бағалау парақтары .
Оқыту әдіс –тәсілдері :Блум таксономиясы ,жеке топқа тапсырмалар
Дерек көздері Математика ,СТО құралдары
Сабақтың барысы.
1Ұйымдстыру кезеңі
2Психлогиялық ахуал .
Шаттық шеңберкұру ,бір-бірімен амандасу:Смаиліктер арқылы көнілдерін көтеру
Геотетриялық фигуралар арқылы топтарға бөлу
Сынып топқа бөлінді
Білу : 2 ,3 кестесін ауызша айту.Өмірмен байланыстыру
«Ширату »:Көбейтудің компонентерін
Бөлудің компоненттерін атау
2Операциялық орындаушылық кезең
Түсіндіру кезеңі : №2 салыстыру
3«Балықты босату »ойыны арқылы жаңа сабақты бекіту
№3есепті шығару
Балалар саны-3
1қ-3пәтер
9п-?
Барлығы
Ә) шығару
Сөз есепті оқушылардың топтасып постерде шығарды
Постерде есептің шартын ,сұрағын , шешуін жауыбын жазып қорғайды
Cмайлик арқылы балалар бір-бірін бағалайды
5 Сергіту сәті (1минут бейнебаянды қолданып сергіту сәтін орындату Оқушылар серігеді
Бейнебаяннан іс-қимылдарды кайталату АКТны қолдану
6 Деңгейлік тапсырма 3түрде берілген :
1  350+30= 2 ( 500+100)+70= 3 980-(160+10)=
380-30= 590-(140+210)= 770-(550-50 )=
490-50= 560+100+20= 900-(880-80)=
780-40= (1000-700)+520= 375+21-30=
Бағалау «Блоб ағашы» : Әр оқушының парақшасын смайлікпен бағалау
7.«Қалам ортада» стратегиясын қолдану
№6 оқулықтағы тапсырманы әр оқушы жеке орындайды .Дайын болған топ қаламдарын ортаға қояды .Мұғалім қай оқушының қаламын алса ,сол оқушы салыстырған өрнекті оқиды
Бағалау
Өз-өздерін бағалайды
8. «Мен саған ,сен маған » Кластер арқылы сызып
№5 тапсырма арқылы бір-бірін бағалайды
Шаршаның Р-?
Р=12cm
Жинақтау
Рефлексия Бес жолы өлеңмен алған білімдеріне қорытынды шығарады ,не үйренеді «Синкуейн»
Бес жолды өлең құрату .Тапсырманы түсіндіру ,оқушының іс –әрекетін бақылау .
Үйге №4