Открытый урок на тему My favourite subject is PE? (5 класс)



Қысқа мерзімді жоспарлау 3 Байсенгирова А
Күні:21.01.16ж Пәні: Ағылшын тілі Сынып: 5 а,б
Сабақтың тақырыбы My favourite subject is PE?Сабақтың мақсаты Оқушыларға бір-бірлерінің cүйікті пәндері туралы таныстыру. Диалогтық қарым-қатынасқа түсе отырып, сөздік қорын молайту.
Оқытудың нәтижелері Ағылшынша санай алады. Қай жерге тұратыны туралы айта алады. Диалогтық қарым-қатынасқа түседі. Сөздік қоры молаяды.
Негізгі дерек-көздер Жемістердің суреті, плакат, маркер, бағалау парақшасы, стикер.
Модульдің кіріктірілуі Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту, Оқушыларды жас ерешеліктеріне сәйкес оқыту және оқу, Оқытудағы басару және көшбасшылық.

Сабақтың барысы
Сабақ бөлімінің кезеңдері Уақыт Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар, көрнекіліктер
Кіріспе 2 минут Топқа бөлу
Жеміс атауларымен оқушыларды 2 топқа бөлу. «Apple», «Orange» Жемістердің суреті
2 минут Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
Жемістерді бір-бірлеріне ұсына отырып, бір-бірлеріне тілек айтқызу арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Жеміс суреттері
5 минут Үй тапсырмасын тексеру.
«Уақыт шеңбері» әдісімен үй тапсырмасын бекіту.
Жазбаша жазып келген тапсырмаларын оқытып, бағалату. Берілген сұрақтарға жауап беру арқылы диалогтық қарым-қатынасқа түседі.
Жазбаша жазып келген жаттығу жұмыстарын бағалау критерийлеріне сүйене отырып топ басшысы бағалайды. Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері
Жаңа сабақтың таныстырылымы 5 минут

10 минут Ex 1p 114 . «Сұрақ-жауап» әдісі
весна- spring [sprɪŋ]лето- summer ['sʌmə]осень- autumn ['ɔːtəm] зима - winter ['wɪntə] Жаңа сөздермен танысу
January ['ʤænjuərı] январь
February ['februərı] февраль
March [mɑʧ] март
April ['eıpr(ə)l] апрель
May [maı] май
June [ʤun] июнь
July [ʤu(:)'laı] июль
August [ɔ'gʌst] август
September [sep'tembə] сентябрь
October [o̷k'təubə] октябрь
November [nəu'vembə] ноябрь
December [dı'sembə] декабрь
Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері
Жаңа сабақты қолдану 7 минут
3 минут «Суреттеу» стратегиясы бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашқызу.
Ex 3p 115 .
Суретпен жұмыс жасалады.
Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері
Жаңа сабақты қорытындылау

5 минут Жинақтау. «Суретпен жұмыс» әдісімен жаңа сабақты қорытындылау.
Ex 4, 5p 115
Ағылшын сөздерді суретке қарап табады.
Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері
3 минут Бағалау. Топтық бағалау.
Жеміс-жидектер түрімен формативті бағалау.
Көк алма – толық түсіндім
Құлпынай – жартылай түсіндім
Апельсин – мүлдем түсінбедім. Бағалау критерийлеріне сүйене отырып топ басшысы топ мүшелерін бағалатады.
Жемс-жидек түрлерімен формативті бағалау. Сыныптасын критериалды бағалау.
Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері
2 минут «КҮН» кері байланысын орнату. Тақтаға күннің сары дөңгелегі ілінеді, сабақ соңында оқушылар күн сәулелерін іледі. Ол үшін оқушыларға сары түсті сәуле-бүгінгі сабақ өте ұнады, өзіме қызықты мәліметтер алдым. Көгілдір түс- сабақ қызық емес, ешқандай пайдалы мәлімет алғаным жоқ. 25336520193000
Рефлексия парағы, стикерлер
1 минут Үйге тапсырма беру.
Ex 18.p25 Күнделікке жазып алады. Күнделік