Аналіз уроків з теми Відппочинок і дозвілля

конспект уроку з англійської мови в 5-му класі
2013
Тема: Відпочинок і дозвілля

Підтема: Хоббі

Мета: Ознайомити з новою лексикою теми. Практикувати в читанні тексту з новою лексикою. Сприяти розвитку монологічного мовлення. Повторити вживання Present Simple Tense в стверджувальній, заперечній та питальній формах. Розвивати здібності учнів до розподілення уваги, комунікації. Виховувати зацікавленість учнів до різноманітності захоплень іншими учнями; виховувати інтерес до вивчення англійської мови та повагу до друзів.

Обладнання: підручник, робочий зошит, картки з граматичними вправами, аудіозапис репу, демонстраційні картинки.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

Greeting






Aim



Warming up








1. Привітання
T - Good morning, children! How are you?
- Fine, thank you!
- Look outside! It’s a wonderful day today! It’s a beautiful day today! Let’s
sing a song.
Учні співають “Luka’s Rap”, вправа 5, сторінка 52

2. Повідомлення теми та мети уроку.
Today we’ll read about the boy’s unusual hobbies? Learn to tell about your present interests.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Бесіда про погоду звикористанням запитань у якості плану.

На дошці запитання: 1. What day is it today?
2. What season is it now?
3. Is it windy today?
4. Are there many clouds in the sky?
5. Is it foggy?
6. Do you like today’s weather?


ІІ. Основна частина уроку

Check on homework

Presenting Vocabulary



Reading









Speaking

Grammar Revision


1. Перевірка домашнього завдання, впр. 1, ст. 57. Запропонувати учням дати відповіді на запитання, потім вони розповідають про свого друга.

2. Подання нового лексичного матеріалу.
1) Вчитель вимовляє, учні повторюють.
2) Гра “snowball”- ланцюжковий переклад з англійської на російську і навпаки.
2) Складання речень з новими словами.
3. Подання тексту для читання, впр. 1, ст. 58.
1) Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями.
Look at the text we are going to read. Is it a dialogue or a story? What is this story about?
2) Етап читання.
Учні читають текст ланцюжком (один за одним).
3) Етап перевірки розуміння змісту розповіді.
Впр. 2, ст. 59. Учні читають твердження діалогу, погоджуються з првильними та виправляють неправильні.
4. Складання розповідей про вподобання, впр. 3, ст. 59

5. Відпрацювання граматичного явища Present Simple Tense, письмо
1) Презентація граматичного матеріалу, ст. 60
2) Практикування у вживанні, робота з картками.


ІІІ. Заключна частина уроку.

Homework

Summarizing
1. Домашнє завдання, впр. 3, ст. 61

2. Підведення підсумків уроку.
What have you learned today? What situations can you use your knowledge in? Which of the tasks was more difficult?


























План – конспект уроку з англійської мови в 5-му класі
2013
Тема: Відпочинок і дозвілля

Підтема: “Likes and dislikes”

Мета: Ознайомити із назвами фізичних та творчих видів діяльності. Повторити вживання теперішнього неозначеного часу. Розвивати навички аудіювання діалогічного тексту. Вчити діалогічному мовленню. Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіозапис діалогу, демонстраційний матеріал з зображенням осені, вітру, туману, хмар.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

Greeting


Aim



Warming up





1. Привітання.
- Good morning, children. How are you getting on?
- We are very well, thank you!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Today we’ll revise the vocabulary and grammar on the topic “Time for Leasire”, learn new words “physical and creative activities”. After that we’ll listen to the dialogue and do a survey.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
На дошці картинки з зображенням осені та погодних явищ. Діти розповідають про погоду, спираючись на зображення. Орієнтовна відповідь: It is autumn now. It is foggy. There are many clouds in the sky. It is not windy. I like today’s weather.


ІІ. Основна частина уроку

Check on homework

Presenting Vocabulary




Vocabulary Practice

Listening


Pairwork

Speaking
1. Перевірка домашнього завдання, впр. 1, ст. 61. Діти читають діалог зі вставленими словами, потім розігрують його в парах.

2. Подання лексичного матеріалу, впр. 6,ст. 65.
1) учитель вимовляє – учні повторюють.
2) “Flash-card game”. На дошці слова, діти закривають очі, в той час одне слово зникає, учні повинні назвати слово, яке зникло.
3) Тестування: «яка ти людина».Are you more a physical person or are you more a creative one? Or are you both?
3. Практикування у вживанні нових слів. Розподілити слова на дві групи – фізичні та творчі здібності.

4. Аудіювання, впр. 1, ст. 66. Учні слухають інтерв’ю для шкільного журналу і виконують завдання: обирають правильний варіант репліки-відповіді.
5. Розігрування інтерв’ю в парах.

6. Складання розповідей про свої уподобання: I like..., I don’t like...



ІІІ. Заключна частина уроку.

Homework

Summarizing
1. Домашнє завдання, впр. 2, ст. 67. Зробити дослідження. Розпитати учнів про їх уподобання і результати внести до таблиці.
2. Підведення підсумків уроку. Today we spoke a lot about your likes and dislikes. You had a good practice in speaking. What was the most interesting task today?