конспект уроку хореографії 2 клас. Тема: Релєвє. Крок з пятки (гуцульський).


Тема. Релєвє. Крок з п'ятки (гуцульський).
Мета:
формувати танцювальні знання та уміння;
повторити основні рухи екзерсісу класичного танцю на середині залу;
вивчити новий елемент гуцульського танцю ( крок з п'ятки);
розвивати пізнавальний інтерес через творчість та и позитивні емоції;
виховувати любов до хореографічного мистецтва;
Обладнання: фортепіано
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
1. Уклін.
Вихідне положення ІІІ позиція ніг. Руки у підготовчій позиції.
На «раз» з правої ноги невеличкий крок вправо, руки відкриваються в сторони на 300.
«Два» ліва нога присовується до правої у ІІІ позицію, демі-пліє під час якого кисті рук згинаються, потім руки у вихідне положення.
Теж саме в іншу сторону.
Закріплення поклону.
2. Техніка безпеки під час заняття.
3. Розминка по колу.
Кожен рух виконується на 1-8 такти.
- Простий крок з носка, руки на талії;
- кроки на півпальцях;
- кроки з піднятим коліном;
- підскоки з високо піднятими колінами;
- біг з натягнутими підйомами ;
- галоп;
- вправи для вирівнювання дихання;
- крок з п'ятки обличчям в коло.
- крок з з п'ятки з просуванням по колу.
Перебудова в квадрат в ігровій формі,вихід на робочі місця.
ІІ. Повторення вивченого матеріалу.
Вправи на середині залу:
нахили корпусу;
вправи для стоп;
напівприсідання;
висування ноги на носок в сторону.
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
Релєве ( піднімання)
Діти приймають вільне положення, педагог показує, як виконувати піднімання на півпальцях (по тактах), а тоді повторює показ під музику. Рух виконується на чотири такти музики.Музичний розмір 2/4.
1 такт. Піднятися на невисокі півпальці, стежачи, щоб не було «завалу» на великий палець.
2 такт. Зберігається попереднє положення.
3 такт. Опуститися з пів пальців у першу позицію.
4 такт. Зберігається попереднє положення.
Протягом усього руху коліна сильно випрямлені.
ІV. Засвоєння вивченого матеріалу.
Виконання релєве з переходом із позиції в позицію.
V.Підготовка до новорічних свят. Повторення пісні «Дід Мороз» з рухами.
VI. Підсумок уроку. Домашнє завдання. Відпрацювати: релєве, крок з п'ятки. Уклін.