Краткосрочный план по английскому языку на тему Buying food


Күні 15.10
Сынып 6 «Б»
Сабақтың тақырыбы Byuing food
Сілтеме Оқулық English 6, Аяпова Т., Абилдаева З. «Атамұра» баспасы
А. Әлімов Интербелсенді әдістемелер
Әдіс – тәсілдер Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, СТО, Ой қозғау, рөлдік ойын, суреттерді топтастыру.
Сабақтың мақсаты «Can I help..?», «How much» сұрағына жауап беруді үйрету.
Ауызша сөйлеу қабілетін дамыту
Ұйымдасып топпен жұмыс жасауға баулу.
Ұйымдастыру кезеңі Амандасу, түгендеу. Сыныпта психологиялық ахуал туғызу. Шаттық шеңберін құру, «Dollar» «Tenge» болып топқа бөліну
Қызығушылығын ояту Оқушы білімін жан-жақты тексеру.
Have a dialogue with your partner.
«Ой қозғау» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын ашу.
Think of
One red fruit, one green fruit, one yellow fruit
Two kinds of food which are made from milk
Three things people have for breakfast
Four kinds of vegetable from which we can make salad
Answer the questions in pairs
How often does your family go to buy food?
Where do you usually buy food?
How often do you buy fruit and vegetables?
Мағынаны тану New words:
Flavor – жұпар иіс
Altogether – бәрін қосқанда
Vanilla – ванилла
Strawberry – құлпынай
Can I help you? – сізге қалай көмектесе аламын?
How much is that? – бұл қанша тұрады?
Ex: 7 Listen and practice
David: Excuse me!
S.a: Can I help you?
D: Yes, please. Three small ice-creams.
S.a: What flavour?
D: What flavour have you got?
S.a: I’ve got strawberry, vanilla, chocolate and coffee.
D: How much is that?
S.a: They’re 60p each…that’s 1.80 altogether
Дәптермен жұмыс.
І топ ІІ топ
A:Excuse me! A: Would you like a drink?
B:Can I h____ you? B: Yes, mineral water, please
A:Yes, p_____. Two sandwiches. A: Ice or lemon?
B:Cheese or ham? B: Lemon, p_____
A:C____ please. A:H____ you are
B:H___ you are. B: How m____ is that?
A:How m ___ is that? A: 60 p, please
B:80tg, please B: T____ you
Сергіту сәті Оқушылар интерактивті тақтадан музыкалық жаттығуды жасай отырып, бойларын жазып сергиді
Ой толғаныс «Суреттерді топтастыру»
І – топ денсаулыққа пайдалы тағамдарды жәшікке теріп салады.
ІІ – топ денсаулыққа зиянды тағамдарды жәшікке теріп салады.
Рефлексия «Жеміс» ағашына бүгінгі сабақтан алған әсерлері туралы стикерге жазып іледі.
Бағалау Оқушыларды көп жинаған dollar, tenge арқылы бағалау.
Келесі тапсырма W.B Step 5
Тексерілді: