Саба? та?ырыбы: ?айталау. Екі айнымалысы бар сызы?ты? те?деу ж?не оны? графигі (6-сынып)


Қысқа мерзімді жоспар:
6 сынып Математика 11.09.15ж Тақырыбы Қайталау. Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеу және оның графигі
Мақсаты Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеу және оның графигін қайталау.
Түйінді идея Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеуді талдай білу айнымалыны түрлендіре білу.
Күтілетін нәтиже Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулердің жалпы түрдегі өрнегін жаза біледі. Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулердің шешімдері болатын сандар жұбын жаза біледі. Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулердің графигін салады.
Қолданылатын әдіс тәсілдер Сто , АКТ ны қолдану Топтық жұмыс, формативті бағалау, көшбасшылықты анықтау Деңгейлік оқыту
Сабақ кезеңдері
Білім Тапсырма Мұғалімнің іс - әрекеті Оқушының іс- әрекеті Модуль Ресурс
Білу
(4 мин) Ынтымақтастық атмосфера қалыптастыру.
Қандай ұлттық ойындарды білесіңдер? Сәлемдеседі, назарларын сабаққа аударады
Оқушыларды топқа бөледі
Бағалау парақтарын таратады
Сәлемдесіп, оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді
Сұраққа жауап береді. Мыйға шабуыл Слайд №1,2,3
Түсіну
(15 мин) №1460, 1461 Тапсырмаларды береді
Оқушыларды бақылайды,шығарылған есептерді тексереді. Топтық жұмыс жасайды.топпен талқылайды, топтан біреуі шығып қорғайды. Топтық жұмыс Слайд №4,5,6
Қолдану
(20 мин) Слайдпен жұмыс
№1462, 1465 Тапсырма береді, бақылайды, көмектеседі. Топтық жұмыс дәптерлеріне есептерін шығарады. Жеке жұмыс Слайд 7,8,9, 10,11
Талдау
(2 мин) Тапсырма береді Орындайды Жеке жұмыс Слайд 12
Жинақтау
(3 мин ) Сабақ туралы өз ойларын жаздыру Рефлексия жаздырады Рефлексия жазады, мұғалімге береді Жеке жұмыс Стикерге жаздыру , ББҮ дәптеріне
Бағалау
(1 мин) Өзін –өзі бағалау
№1466 Оқушылардың бағалауларын жинайды, өз бағасын қояды Бағалау парақтарын тапсырады Жеке жұмыс Бағалау парақтары