краткосрочный план по английскому языку для 1 класса (КСП)


Сынып: 1
Пәні: English
Өткізу күні:
Сабақ / Урок 7.
Тақырыбы: Сенің жасың нешеде? Сколько тебе лет? How old are you?
Мақсаты: сөйлеу тақырыбы негізінде диалогтік сөйлесуді және тыңдау дағдыларын қалыптастыру.
Цель: формирование умений аудирования и диалогической речи на основе речевой темы.
Міндеттері: /Задачи:
1. Dd әрпімен таныстыру. Познакомить с буквой Dd.
2. How old are you? cұрағымен таныстыру. Познакомить с вопросом: How old are you?
3. 6-10 сандарын және ауызша санауды үйрету. Познакомить с цифрами 6-10 и устным счетом.
Жаңа сөздер: / Новая лексика: dog, doll, dombra, duck, dance; six, seven, eight, nine, ten.
Сабақтың көрнекілігі: Dd әрпі бар карточка, суреттер: dog, doll, dombra, duck, dance; 6-10
сандaры бар карточкалар.
Оснащение урока: карточка с буквой Dd, картинки: dog, doll, dombra, duck, dance; карточки с цифрами 6-10.
Күтілетін нәтиже:/Ожидаемые результаты:
- Ағылшын тілінде 6-10 санау біледі. Умеют считать 6-10 на английском языке.
- Сұрақтар бойынша жауап бере алады. Умеют отвечать на вопросы.
- Жұппен жұмыс істей алады. Умеют работать в паре.
Уақыт
время Сабақ кезеңдері
Этапы урока Мұғалімнің іс-әрекеті
Деятельность учителя Оқушының іс-әрекеті
Деятельность ученика Ұйымдастыру түрлері
Организационные формы Бағалау
оценивание Қолда-ныла-тын модуль
Используемые модули
2 мин Ұйымдастыру кезеңі/ Орг момент.
Амандасу./ Приветствие. Амандасады./ Приветствует. Амандасады./ Приветствуют. Формативное (похвала) СТО/КМ
2-5мин Мозговой штурм.
Қайталау
Аа, Bb, Cc әріптер apple, ant, Astana, Ademy
boy, banana, bag, baby
cat, car, count, copy, crab P1-P2; P3-P4. Жұппен жұмыс/ Работа в парах. Формативное (похвала) Использование новых технологий
5-10мин Жаңа тақырып
Listen, point and repeat. Жаңа сөздермен таныстыру: p.26 ex.1
CD 18 Тындап қайталайды Жеке, жұппен жұмыс Формативное (похвала) ИКТ
обучение тому как учиться.
10-15мин Listen and chant. CD 19 p.26 ex.2
Ұйқасты тындайды Жұппен жұмыс/ Работа в парах Формативное (похвала) обучение тому как учиться
15-20мин Write and say.
Сұрақ қою:
How many?
p.26 ex.3 Dd әріпті жазу
1-5 сандарды қайталау.
6-10 сандарын және ауызша санауды үйрету Жазады
Суреттерді сұрақпен сәкестендіріп аяқтайды, суреттерді атайды жеке жұмыс жасау Формативное (похвала) обучение тому как учиться
20-25мин Listen, point and repeat. p.27 ex.4 CD 20
six, seven, eight, nine, ten.
How old are you? I’m six. (I’m seven.) dialogue Формативное (похвала) Обучение талантливых и одаренных
25-30мин Развитие навыков саморегулирования
Match.
Game
Number the pictures. p.27 ex.5 байланыстыру
p.28 ex.6 –s жалғауын көрсетеді
p.28 ex.7
p.29 ex.8 CD 22 listen and repeat.
Байланыстырады
карточкамен ойын ойнайды, сәйкес сұрақты көтереді. Жұппен жұмыс/ Работа в парах Формативное (похвала) Обучение талантливых и одаренных
30-34мин Рефлексия қорытынды Өз пікірін айтады Индивидуальное обучение Формативное (похвала) СТО/КМ
34-35м Үй жұмысы/
Game “Tell me, please”