Краткосрочный план по английскому языку на тему Welcome to Disneyland!


Қысқа мерзімді жоспар
Тақырыбы: Welcome to Disneyland.
Сыныбы: 6
Мақсаты:
Білімділік: Оқушылар жаңа сөздерді қолдана отырып дұрыс сөйлейді ,сөз тіркестерін дұрыс қолдана біледі.
Дамытушылық: Жаңа сөздерді тілде қолданып, сөйлем ішінде кіріктіреді.
Тәрбиелік: Диснейлэнд туралы біліп, оның ашу тарихымен танысады.
Қолдануға арналған, мұғалімнің жұмыс істеу формалары: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, оқытуда АКТ-ны пайдалану, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқытудағы басқару және көшбасшылық.
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер: «Шаттық шеңбер» , «Топ ұстанымы», «Миға шабуыл», «Рефлексия»
Сабақ кезеңдері
Уақыты Жоспар мазмұны Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушылардың іс-әрекеті Бағалау Ресурстар
I Кіріспе
2 мин
3 мин
Кіріспе
Мақсаты: Сыныпта жағымды психологиялық ахуал тудыру арқылы балалар сабаққа дайын болады.
Топқа бөлу
Түрлі-түсті қиындылар
Топ ережесін құрады.
Мақсаты: оқушыларды топпен жұмыс жасауға бағыттау
«Топ ұстанымы»
Мақсаты: Топта бірлесіп жұмыс жасау дағдысын қалыптастыру Оқушылармен сәлемдесу
Көңіл-күйлерін сұрау;
«Шаттық шеңбер»- ойыншық арқылы бір-біріне жақсы тілек білдіреді.
Оқушыларды түрлі-түсті қиындылар арқылы топқа бөлемін.
Ынтымақтастық атмосфераны орнату
Мұғаліммен амандасады, көңіл-күйлерімен бөліседі және мұғаліммен көңіл-күйлерімен бөліседі.Бір-біріне тілек айту арқылы қарым-қатынысқа түс;
Өз ұсыныстарын білдіреді. Бір-бірінің пікіріне сыйластықпен қарайды.
-сабаққа кешікпеу;
-басқаның пікірін сыйлау;
-уақытқа бағыну, регламент сақтау;
-тапсырмаларды тиянақты орындау;
Топ ұстанымы Ынталандыру (жақсы, өте жақсы, жарайсыңдар
Ынталандыру (жақсы, өте жақсы, жарайсыңдар
Интерактив тақтасы, флипчарт,
«Түрлі –түсті қиындылар», түрлі түсті фломастерлер;
II.Тұсау кесер
5 мин.
Өткен сабақты бекіту.
«Миға шабуыл»
мақсаты: балалардың уақытын қалай қызықты өткізуге болатыны туралы түсініктері анықталады;
Фонетикалық жаттығу.
Cабақ тақырыбы мен мақсатымен таныстырады. (слайд көрсету)
Микки Маус туралы шағын мультфилм көрсету\2 мин.\
Жаңа сабаққа көшуге сұрақтар қоямын.
Сұрақтарға жауап беру. Answer the questions.
Have you ever heart about Disneyland?
Have you ever been to Disneyland?
Do you want to go there?
Жаңа сабаққа көшуге сұрақтар қоямын. Оқушылардың жауаптары:
Ойларын жүйелі түрде жеткізе біледі. Тақырыптан ауытқымайды.
Оқушылар ойланып, ойын жинақтап жауап береді.

Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар
Good!
Thank you very
much!
Perfect!
Very Nice!
Сұрақ қою
оқулық
“English 6”by
T.T.AyapovaIII Негізгі
Бөлім
25 мин. Жаңа сабақ.
Түрткі сұрақ
Мақсаты: тақырыпты ашу үшін
«Ментальді карта»
Мақсаты: Өткен сабақты бекіту
Диалогтық оқыту
Мәтінмен жұмыс Ask your partner:
How old is Disneyland?
What kind of place is Disneyland?
Who created this park?
Is it a big park?
Discuss the answer again and tell each other about?
-What do the following sentences tell you?
Text: “Going to Britain”
Method: “Jigsaw reading”
Words. Method: “Snowball
Text: “To all who come to this happy place! Welcome. ”. Оқушылар сыни тұрғыдан ойлайды, топ мүшелерімен пікір-алмасады, шапшаңдық қабілеттері байқалады.
Оқушылар берілген тапсырманы топта отырып талқылайды
Оқушылардың жылдамдақтары мен тез ойлау қабілеттері байқалады.
Оқушылар топпен жұмыс жасай отырып, берілген тапсырманы тез жылдам орындайды. Бір-бірімен пікір алмасады.
- Read and translate the text.
- Answer the questions
- Read the text;
- Write a short paragraph about Disneyland.
Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар
OK!
Thank you very
much!
Excellent!
Good job АҚТ
Қағазда
жазылған сөздер
оқулық
оқулық
2 мин Сергіту сәті
Жемістер мен көкөністер аттарымен бөлініп отырып тұрғызамын
Оқушылар қозғалысқа түсу арқылы бойларын сергітеді IV Қорытынды бөлім8 мин Венн диаграммасы.
Үйге тапсырма
«INSERT»
«v»- білемін, «+» - білмеймін, «-» - мен үшін жаңа білім (ақпарат), «?» – мені таң қалдырды.
Рефлексия 2жұлдыз,
1 тілек
.
Венн диаграммасы арқылы Қазақстан мен Британияның мультфильмдерін салыстыра үйрету
Мақсаты: оқушылардың алған білімдерін тиянақтау. Талқылау жинақтауға дағдыландыру
Диснейлендті ойлап тапқан адам жайында толық мағлұматтар жинайды. Екі елді салыстырады
Шағын шығарма жазып келу
Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды
Өз-өзін бағалау
Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар
OK!
Thank you very
much!
Excellent!
Good job Интернет,оқулық,журналдар
«INSERT»
бағалау парақшасы