Цикл уроков английского языка для 2-го класса по теме: «This is my school»


Розділ 3. Це моя школа
Unit 3. This is My School
Урок 19
Підтема: Ми — учні.
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити з новими ЛО і закріпити їх уживання в усному мовленні. Навчати вживати структуру «I am your…». Ознайомити із формою множини іменників.
Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Навчати читання. Тренувати в аудіюванні. Розвивати навички письма. Тренувати пам’ять та увагу. Виховувати культуру спілкування.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), для вивчення нових ЛО (НО2), для самостійної роботи (НО3).
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Greeting
Т: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning!
Т: How are you?
Ps: Fine, thank you.
Т: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Aim
Т: Сьогодні ми з вами розпочинаємо нову тему, що пов’язана зі школою та навчанням. На цьому уроці ви пригадаєте деякі знайомі вам слова та вивчите нові. Як і завжди, ви будете грати в ігри, інсценувати діалоги, читати й писати. Також ми з вами вивчимо новий вірш. So, let’s start our lesson.
3. Обговорення результатів контрольної роботи.
Discussing
the Results
of the Test
Учитель підводить підсумки контрольної роботи: повідомляє, які завдання були виконані успішно, а які — неправильно, пояснює складні моменти, відповідає на запитання учнів.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Warming up
Гра «Підготуйся до школи».
Клас поділяється на дві команди. Учитель розкладає два набори карток (НО1) на двох партах малюнками донизу. Члени кожної команди ланцюжком підхо-дять до парт, беруть по одній картці й називають предмети, зображені на них. Якщо цей предмет необхідний для навчання, його слід покласти з одного боку парти, якщо ні — з другого. По закінченні роботи учитель перевіряє, які речі учні «підготували» для навчання. Перемагає команда, яка правильно «зібрала» речі.

ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Тренування у вимові звуків.
Pronunciation
Practice
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Повторюйте за мною. Repeat after me:
[ ] — bag, dad, apple, daddy;
[ ] — big, sit, is, children.
Тепер давайте вивчимо скоромовку: «Six big pink pigs lick fish and chips».
Учитель вимовляє слова скоромовки cпочатку по одному, потім по два-три слова, учні повторюють. Нарешті діти разом з учителем вимовляють скоро-мовку кілька разів.
2. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
Vocabulary
Presentation
and Practice
1) Учитель показує учням картки (НО2) і називає, що на них зображено, учні повторюють слова по два-три рази. Учитель кріпить картки до дошки.

2) Гра «Увага!».
Учитель пропонує учням заплющити очі й знімає одну з карток (НО2) з дошки. Діти розплющують очі, дивляться на дошку й визначають, якої картки не вистачає. Той, хто першим назвав відповідне слово, підходить до дошки і в той час, як решта заплющить очі, знімає іншу картку. Гра триває.3) Впр. 1 (с. 36).
Учитель називає слова, що відповідають малюнкам вправи, учні повторюють.
Учитель звертає увагу дітей на форми однини й множини слова pupil — pupils і пропонує учням утворити форми множини слів, що відповідають малюнкам на картках (НО2).
4) Впр. 2 (с. 36).
Т: Подивіться на малюнок до вправи. Кого ви бачите? Як ви вважаєте, що говорить вчителька дітям? Давайте дізнаємось, чи ця відповідь правильна. Слухайте та повторюйте. Listen and repeat.
Учитель читає фрази вправи, учні повторюють по два-три рази. Можна перекладати фрази рідною мовою у разі необхідності.
5) Впр. 4 (с. 37).
Т: А зараз давайте розіграємо ситуацію з привітанням.
Один з учнів виходить до дошки та, уявивши, що він учитель, вітається з класом і представляється. Потім інші учні по черзі виконують це завдання. Учитель стежить за правильністю вимови слів. Можна також запропонувати дітям представитися новими учнями: «Good morning! My name is… I am your new pupil».
3. Фізкультхвилинка.
Physical
Activity
Учитель вимовляє рядки вірша та жестами показує, що треба робити. Учні повторюють слова, виконуючи необхідні дії.
I can stand up.
A frog can jump.
A dog can run.
This is fun!
Можна запропонувати одному з учнів провести фізкультхвилинку.
4. Вивчення вірша. Впр. 3 (с. 36).
Poem
Учитель читає вірш і пропонує одному з учнів перекласти його рідною мовою. Решта допомагає, якщо необхідно. Потім учитель читає по рядку, учні повторюють по два-три рази. Нарешті діти разом з учителем розпо-відають вірш повністю.
5. Навчання читання.
Reading
1) Впр. 5 (с. 37).
Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на літеру Aa та правила її вимови у слові, якщо слово закінчується на відкритий склад. Учитель читає слова вправи по два-три рази, учні читають за ним і перекла-дають рідною мовою. Потім діти читають слова самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.
2) Гра «Розподіли слова».
Кожен учень отримує набір карток (НО3). Слід розподілити слова за групами
відповідно до правил читання: зі звуком [ ] та зі звуком [e ]. Учні, що впорались із завданням, мають сказати: «Bingo!» Після цього двоє з них читають групи слів. Учитель разом з класом контролює правильність відпо-відей.

6. Письмо. Впр. 6 (с. 37).
Writing
Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кож-ного та перевіряє правильність й охайність написання слів.
ІІІ . ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Homework
РЗ, впр. 1, 2 (с. 25) (усно), 3, 4 (с. 26) (письмово).
2. Підведення підсумків уроку.
Summarizing
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які
завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?
-890130-44695800
-89161418555200
-89217520637500
-878254-48258400
-880110-330700
-88074524384000
-830753-44695700
-83248521609800
-83312026918200
-8331201397000
Урок 20
Підтема: На уроці.
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити з новими ЛО і закріпити їх уживання в усному мовленні. Навчати вживати запитання «Is it…?» та відповідь «Yes, it is/No it is not». Формувати навички діалогічного мовлення. Навчати читання. Тренувати в аудіюванні. Продов-
жувати розвивати навички письма.Тренувати пам’ять та увагу. Виховувати любов до навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), (НО2).
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Greeting
Т: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning!
Т: How are you?
Ps: Fine, thank you.
Т: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Aim
Т: Ми з вами продовжуємо обговорювати шкільне життя і сьогодні погово-римо про вправи, що ми виконуємо на уроках. Ви вивчите нові слова й вірш, будете виконувати різні цікаві завдання, грати в ігри, читати й писати. Let’s start our lesson.
3. Перевірка домашнього завдання.
Check on
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 25).Учні по черзі читають слова. Учитель підходить до кожного й перевіряє правильність виконання завдання в зошитах.
2) РЗ, впр. 2 (с. 25).
Учні ланцюжком читають слова. Учитель підходить до кожного й перевіряє правильність виконання завдання в зошитах.
3) РЗ, впр. 3 (с. 26).
Два учні читають розфарбовані за завданням вправи слова.
4) РЗ, впр. 4 (с. 26).
Учитель проходить і перевіряє правильність і охайність виконання учнями вправи в зошитах.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Warming up
1) Повторення вірша (впр. 3 (с. 36)).
Учитель нагадує слова вірша. Клас хором розповідає вірш. Після цього один-два учні по черзі самостійно декламують його.
2) Гра «Увага!».
Кожен учень отримує набір карток (НО1). Учитель називає слова у формі однини чи множини у будь-якому порядку, учні мають підняти відповідний малюнок. Учні, що були неуважними, мають правильно назвати всі слова однини й множини, зображені на картках, наприкінці гри.

ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Тренування у вимові звуків.
Pronunciation
Practice
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Повторюйте за мною. Repeat after me:
[ ] — bag, dad, apple, daddy;
[e ] — name, table, take, game;
[] — big, sit, is, children.
Зараз давайте повторимо скоромовку, яку ми вивчили на минулому уроці: «Six big pink pigs lick fish and chips».
Учитель вимовляє слова скоромовки спочатку по одному, потім — по два-три, учні повторюють. Потім клас хором розповідає два-три рази.
2. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
Vocabulary
Presentation
and Practice
1) Впр. 1 (с. 38).
Т: Подивіться на малюнки до вправи. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось, про що розмовляють учителька й учні. Прослухайте та повторіть. Listen and repeat.
Учитель вимовляє фрази до малюнків вправи. Учні повторюють по два-три рази. Один з них перекладає фрази рідною мовою за допомогою вчителя. Після цього учні у групах по троє розігрують цей полілог по черзі. Учитель стежить за правильністю вимови слів.
2) Гра «Відгадай».
Учитель пропонує одному з учнів підійти до нього, й разом вони загадують певну тварину. Учень вимовляє звуконаслідування, що відтворює крик цієї тварини. Інші учні мають відгадати й назвати її. Той, хто правильно назвав слово, загадує іншу тварину і відтворює її крик.
3. Розвиток умінь мовлення.
Speaking
1) Впр. 3 (с. 39).
Учитель вказує на перший малюнок та читає по одному реченню до нього. Учні повторюють по два-три рази. Потім учитель вказує на інші малюнки та ставить подібні запитання. Учні відповідають, а після цього ланцюжком ставлять один одному подібні запитання та відповідають на них. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.
2) Гра «Що у мене є?».
Перед початком гри вчитель показує малюнки, зображені на картках (НО2), учні називають предмети. Учитель прикріплює малюнки до дошки й загадує один із зображених предметів, пропонуючи учням відгадати, що це, за допомогою запитань. Той, хто правильно назвав предмет, виходить до дошки й загадує інший.
Гра триває. Наприклад, учитель загадав слово penсil.
P1: Is it a book?
Т: No, it is not.
P2: Is it a pen?
Т: No, it is not.
P3: Is it a bag?
Т: No, it is not.
P4: Is it a pencil?
Т: Yes, it is.

4. Фізкультхвилинка.
Physical
Activity
Учитель пропонує одному з учнів провести фізкультхвилинку, розповідаючи вірш.
I can stand up.
A frog can jump.
A dog can run.
This is fun!
5. Вивчення вірша. Впр. 2 (с. 38).
Poem
Учитель читає вірш і пропонує одному з учнів перекласти його рідною мовою. Решта учнів допомагає, якщо необхідно. Потім учитель читає вірш по рядку, учні повторюють по два-три рази. Нарешті діти разом з учителем розповідають вірш повністю.
6. Навчання читання. Впр. 4 (с. 39).
Reading
Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на літери Ii та Yy та правила читання і вимови звука [a], що їм відповідає. Учитель читає слова й речення вправи, учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Потім діти читають самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.
7. Письмо. Впр. 5 (с. 39).
Writing
Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кож-ного та перевіряє правильність і охайність написання слів.
ІІІ . ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Homework
РЗ, впр. 1, 2 (с. 27) (усно), 3, 4 (с. 28) (письмово).
2. Підведення підсумків уроку.
Summarizing
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які
завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?
-830753-38758200
-8324856680700
-83312021844000
-795127-45883300
-79692529210000
-79756020701000
Урок 21
Підтема: Моя класна кімната.
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити з новими ЛО і закріпити їх уживання в усному мовленні. Навчати вживати запитання «What is this?» та відповідь «This is a…». Формувати навички діалогічного мовлення. Продовжувати навчати читання. Тренувати в аудіюванні. Продовжувати розвивати навички письма.Тренувати пам’ять та увагу. Виховувати прагнення до навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО1), (НО3), для вивчення нових ЛО (НО2).
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Greeting
Т: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning!
Т: How are you?
Ps: Fine, thank you.
Т: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Aim
Т: Сьогодні ми з вами поговоримо про нашу класну кімнату та предмети, що в ній знаходяться. Ви вивчите багато нових слів, будете грати в ігри, вчити-метесь читати й писати. Let’s start our lesson.
3. Перевірка домашнього завдання.
Check on
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 27).Учитель підходить до кожного учня й перевіряє правильність виконання завдання в зошитах.
2) РЗ, впр. 2 (с. 27).
Учні ланцюжком читають запитання й відповіді до малюнків вправи.
3) РЗ, впр. 3 (с. 28).
Два учні читають зафарбовані за завданням вправи слова. Учитель стежить
за правильністю виконання завдань.
4) РЗ, впр. 4 (с. 28).
Учитель проходить і перевіряє правильність та охайність написання слів.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Warming up
1) Повторення вірша (впр. 2 (с. 38)).
Учитель нагадує слова вірша. Потім учні хором розповідають його. Після цього один-два учні самостійно декламують його перед класом.
2) Гра «Memory game».
Учні отримують картки (НО1) та уважно дивляться на малюнки й номери протягом однієї хвилини, намагаючись якомога краще їх запам’ятати. Потім учитель пропонує учням перегорнути картки й ставить запитання, а учні ланцюжком відповідають. Наприклад:
Т: Number 1. Is it a book?
P1: No, it is not.
Т: Number 2. Is it a pencil?
P2: Yes, it is.
Т: Number 5. Is it a pen?
P3: No, it is not.
Т: Number 4. Is it a bag?
P4: No, it is not…

ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Тренування у вимові звуків.
Pronunciation
Practice
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Повторюйте за мною. Repeat after me:
[a ] — my, fly, time, nine, fine;
[e ] — name, table, take, game;
[ ] — cat, rat, and, fat.
Давайте повторимо скоромовку, яку ми вчили: «Six big pink pigs lick fish and
chips».
Клас разом з учителем вимовляє скоромовку два-три рази.
Т: Тепер вивчимо нову скоромовку: «A fat cat sat on a mat and ate a fat rat».
Учитель повторює слова скоромовки спочатку по одному, потім по два-три, учні повторюють. Нарешті клас хором вимовляє скоромовку два-три рази.
2. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
Vocabulary
Presentation
and Practice
1) Учитель показує картки (НО2) і називає, що на них зображено, учні повторюють по два-три рази. Учитель прикріплює картки до дошки.

2) Гра «Yes/No!».
Учитель показує картки (НО2) і ставить запитання, на які учні відповідають «Yes, it is!» або «No, it is not!». Наприклад, учитель показує малюнок із зображенням парти.
Т: Is it a computer?
Ps: No, it is not!
Т: Is it a CD player?
Ps: No, it is not!
Т: Is it a desk?
Ps: Yes, it is!...3) Впр. 1 (с. 40).
Учитель називає зображені предмети, учні повторюють та вказують на відповідний малюнок.
3. Розвиток умінь мовлення.
Speaking
1) Впр. 2 (с. 40).
Учитель вказує на перший малюнок та читає по одному реченню до нього. Учні повторюють по два-три рази. Потім учитель вказує на інші малюнки та ставить запитання, учні по черзі відповідають, після чого ланцюжком ставлять один одному подібні запитання та відповідають на них. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.
2) Впр. 3 (с. 41).
а) Учні ланцюжком називають букви англійського алфавіту по порядку та назви предметів, що позначені на малюнку цими літерами. Учитель стежить за правильністю відповідей.
б) Учні ланцюжком називають літери англійського алфавіту у будь-якому порядку та назви предметів, позначених на малюнку цими літерами. Наприклад:
P1: D.
P2: CD player. K.
P3: Book. Е.
P4: Desk. A.
P5: Bookcase…
4. Фізкультхвилинка.
Physical
Activity
Учитель вимовляє рядки римування та жестами показує, що треба робити. Учні повторюють слова, виконуючи необхідні дії.
Stand up! (Підводяться.) Shake your hands! (Вітаються з партнерами за руку.)
Turn around! (Обертаються навколо себе.)
Clap your hands! (Плескають у долоні.)
Say goodbye! (Махають один одному рукою.)
Take your place! (Сідають на місця.)5. Навчання читання.
Reading
1) Гра «Розподіли слова».
Учні отримують набори карток (НО3) і мають самостійно розподілити подані слова за групами відповідно до правил читання: зі звуком [e] та зі звуком [a]. Впоравшись із завданням, слід вигукнути: «Bingo!» Після цього два учні читають групи слів. Учитель разом з класом контролює правильність відповідей.

2) Впр. 4 (с. 41).
Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на букво-сполучення оо та правила його вимови, потім читає слова й речення вправи, учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Потім діти читають самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.
6. Письмо. Впр. 5 (с. 41).
Writing
Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кожного та перевіряє правильність і охайність написання слів.
ІІІ . ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Homework
РЗ, впр. 1, 2 (с. 29) (усно), 3 (с. 29) (письмово).
2. Підведення підсумків уроку.
Summarizing
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які
завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?
-807003-48258400
-80899024290000
-8089905320900
-902005-42320700
-90417418299900
-90360524193500
-807003-44695800
-8084307422100
-80899029146500
-80899020066000
Урок 22
Підтема: Мої шкільні речі.
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити з новими ЛО і закріпити їх уживання в усному мовленні. Ознайомити з вказівними займенниками «this/that» та навчити вживати їх. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Навчати читання. Тренувати в аудіюванні. Продовжувати розвивати навички письма. Тренувати пам’ять та увагу. Виховувати прагнення до навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), (НО2), для вивчення нових ЛО (НО3), для самостійної роботи (НО4).
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Greeting
Т: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning!
Т: How are you?
Ps: Fine, thank you.
Т: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Aim
Т: Сьогодні ми вивчимо назви шкільного приладдя, що необхідне нам для навчання. Як і завжди, ви будете виконувати різноманітні завдання, грати в ігри, інсценувати діалоги. Ми продовжимо вчитись читати й писати. Let’s start our lesson.
3. Перевірка домашнього завдання.
Check on
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 29).
Учні ланцюжком вимовляють запитання й відповіді до малюнків за поданим зразком.
2) РЗ, впр. 2 (с. 29).
Три учні по черзі читають обведені за завданням вправи слова.
3) РЗ, впр. 3 (с. 29).
Учитель проходить і перевіряє правильність та охайність виконання учнями вправи в зошитах.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Warming up
1) Повторення вірша (впр. 2 (с. 38)).
Учні розповідають вірш хором, потім двоє - троє з них самостійно декламу-ють його перед класом.
2) Гра «Bingo!».
Учитель роздає картки (НО2) учням, потім бере по одній картці з малюнками (НО1) у будь-якому порядку і називає відповідні слова, не показуючи. Якщо такий малюнок є на картці учня, він повинен викреслити його. Перемагає той, хто першим викреслить усі малюнки. Він має вигукнути: «Bingo!»

ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Тренування у вимові звуків.
Pronunciation
Practice
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Повторюйте за мною. Repeat after me:
[u:] — school, room, classroom;
[a ] — my, fly, nice, nine, like.
Повторімо скоромовки, які ми вивчили на попередніх уроках: «Six big pink pigs lick fish and chips», «A fat cat sat on a mat and ate a fat rat».
Учитель спочатку вимовляє скоромовки частинами, учні повторюють. Потім клас хором розповідає скоромовки по два-три рази.
2. Подання та відпрацювання нового лексико-граматичного матеріалу.
Vocabulary
and Grammar
Presentation
and Practice
1) Учитель показує картки (НО3) і називає, що на них зображено, учні повто-рюють по два-три рази. Учитель прикріплює картки до дошки.

2) Гра «Увага!».
Учитель пропонує учням заплющити очі й знімає одну з карток (НО3) з дошки. Діти розплющують очі, дивляться на дошку й визначають, якої картки не вистачає. Той, хто першим назвав правильне слово, підходить до дошки і в той час, як решта заплющить очі, знімає іншу картку. Гра триває.3) Впр. 1 (с. 42).
Учитель називає зображені предмети, учні повторюють та вказують на відповідні малюнки. Потім учитель пропонує одному-двом учням називати предмети, інші повторюють слова та вказують їх на малюнках.
4) Впр. 2 (с. 42).
Т: Подивіться на малюнки до вправи. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось, про що розмовляють дівчатка. Прослухайте та повторіть. Listen and repeat.
Учитель вимовляє фрази до малюнків вправи. Учні повторюють по два-три рази і перекладають рідною мовою. Учитель звертає їхню увагу на вказівні займенники this/that та пояснює їх значення й правила вживання.
5) Впр. 3 (с. 42).
Учитель читає фрази, подані у вправі, учні повторюють та вказують на відповідний малюнок.
3. Розвиток умінь мовлення. Впр. 4 (с. 43).
Speaking
Учитель ставить запитання до малюнків вправи, учні ланцюжком відпові-дають.
Наприклад:
Т: Number 1. What is this?
P1: This is a pencil case.
Т: Number 2. What is this?
P2: This is a ruler.
Т: Number 1. What is that?
P3: That is a pen…
Потім учні ланцюжком ставлять один одному подібні запитання та відпові-дають на них. Учитель контролює правильність виконання завдання.
4. Фізкультхвилинка.
Physical
Activity
Учитель вимовляє рядки римування та жестами показує, що треба робити. Учні повторюють слова, виконуючи необхідні дії.

Stand up! (Підводяться.)
Shake your hands! (Вітаються з партнерами за руку.)
Turn around! (Обертаються навколо себе.)
Clap your hands! (Плескають у долоні.)
Say goodbye! (Махають один одному рукою.)
Take your place! (Сідають на місця.)5. Навчання читання.
Reading
1) Гра «Знайди слова».
Учні отримують картки (НО4) і самостійно виконують завдання. Ті, що виконали завдання, мають сказати: «Bingo!» Потім учні ланцюжком читають обведені слова. Учитель контролює правильність відповідей.

2) Впр. 5 (с. 43).
Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на літеру Uu, буквосполучення er та правила їх читання. Учитель читає слова й речення вправи, учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Потім діти читають самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.
6. Письмо. Впр. 6 (с. 43).
Writing
Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кожного та перевіряє правильність і охайність написання слів.
ІІІ . ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Homework
РЗ, впр. 1, 2 (с. 30), 3 (с. 31) (усно), 4 (с. 31) (письмово).
2. Підведення підсумків уроку.
Summarizing
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які
завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?
-807003-45883300
-80962526825600
-866380-44695800
-8686801244100
-86868014356800
-86804526289000
-86868011132300
-878205-1942100
-8807454762500
Урок 23
Підтема: Олівець у пеналі.
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити з прийменниками місця «in», «on», «under» та навчати їх уживати. Продов-
жувати формувати навички діалогічного мовлення. Навчати читання.
Практикувати в аудіюванні. Продовжувати розвивати навички письма.
Тренувати пам’ять та увагу. Виховувати любов до навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), для самостійної роботи (НО2).
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Greeting
Т: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning!
Т: How are you?
Ps: Fine, thank you.
Т: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Aim
Т: Сьогодні ми повторимо слова, що вчили на попередніх уроках. Ви навчитесь описувати місцезнаходження речей. На вас чекають нові ігри. Ви будете вчитись читати й писати. Let’s start our lesson.
3. Перевірка домашнього завдання.
Check on
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 30).Учитель проходить і перевіряє правильність виконання вправи в зошитах.
2) РЗ, впр. 2 (с. 30).
Два учні читають поєднані зі звуками слова.
3) РЗ, впр. 3 (с. 31).
Учні ланцюжком читають запитання й відповіді до малюнків вправи за поданим зразком.
4) РЗ, впр. 4 (с. 31).
Учитель проходить і перевіряє правильність і охайність виконання учнями вправи в зошитах.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Warming up
1) Повторення вірша (впр. 2 (с. 36)).
Учні спочатку розповідають вірш хором. Після цього один-два учні само-стійно декламують його перед класом.
2) Гра «Що це?».
Клас поділяється на дві команди. Учитель розкладає два набори карток (НО1) на двох партах малюнками донизу. Члени кожної команди ланцюжком підходять до парт, беруть по одній картці, ставлять один одному запитання й відповідають на них. За кожне правильне запитання й відповідь надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів. Наприклад:
P1: What is this?
P2: This is a ruler. What is this?
P1: This is a copybook.
P3: What is this?
P4: This is a sharpener. What is this?
P3: This is a computer…

ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Тренування у вимові звуків.
Pronunciation
Practice
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Повторюйте за мною. Repeat after me:
[u:] — school, room, classroom;
[ju:] — pupil, tune, tube.
Давайте з вами повторимо скоромовки, які ми вивчили на попередніх уроках: «Six big pink pigs lick fish and chips», «A fat cat sat on a mat and ate a fat rat».
Учитель вимовляє скоромовки частинами, учні повторюють по два-три рази. Після цього клас хором вимовляє скоромовки кілька разів.
2. Подання та відпрацювання нового лексико-граматичного матеріалу.
Vocabulary
and Grammar
Presentation
and Practice
1) Впр. 1 (с. 44).
Т: Подивіться на малюнки до вправи. Що ви бачите? Давайте навчимось пояснювати, де знаходиться кіт.
Учитель вимовляє прийменники та вказує на відповідні малюнки. Учні повторюють по два-три рази і також вказують на малюнки.
2) Впр. 2 (с. 44).
Т: Подивіться на малюнки до вправи. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось, що каже хлопчик. Прослухайте та повторіть. Listen and repeat.
Учитель вимовляє фрази до малюнків. Учні повторюють по два-три рази. Учитель пропонує одному з них перекласти речення рідною мовою.
3) Впр. 3 (с. 44).
а) Учитель пропонує учням сказати, де знаходяться предмети, зображені на малюнках. Діти ланцюжком вимовляють речення за зразком, учитель контролює правильність відповідей.
б) Гра «Yes/No!».
Клас поділяється на дві команди. Учитель називає правильні та неправильні речення про місцезнаходження предметів, зображених на малюнках до вправи. Члени кожної команди погоджуються чи не погоджуються з учителем. За кожну правильну відповідь надається один бал. Перемагає команда, що отримає більше балів. Наприклад:
Т: Number 1. The pencil is in the pencil case.
P1: Yes!
Т: Number 2. The book is under the bag.
P2: No! The book is in the bag…
3. Розвиток умінь мовлення. Впр. 4 (с. 45).
Speaking
1) Гра.
Учитель показує учням предмети — портфель, книгу, олівець, пенал — і пояснює, що він ховатиме олівець серед цих. Одному з учнів зав’язують очі хустиною.Учитель ховає олівець. Учень каже речення за прикладом, поданим у вправі, намагаючись відгадати місце розташування олівця. Коли учень відгадає, він розв’язує хустинку. Цей учень ховатиме олівець наступним. Наприклад:
P1: The pencil is in the pencil case.
Т: No!
P1: The pencil is in the bag.
Т: No!
P1: The pencil is under the book.
Т: Yes!
2) Учитель пропонує всім учням заплющити очі й ховає олівець. Потім діти розплющують очі й ланцюжком вимовляють речення, намагаючись відгадати, де він.Той, хто відгадав, ховає олівець наступним. Решта відгадує. Наприклад:
P2: The pencil is in the bag.
P1: No!
P3: The pencil is in the pencil case.
P1: No!
P4: The pencil is under the bag.
P1: Yes!
4. Фізкультхвилинка.
Physical
Activity
Т: Давайте ми з вами повторимо римування для фізкультхвилинки,
яке ми вивчали на попередніх уроках.
Учитель вимовляє рядки римування та жестами показує, що треба робити. Учні повторюють слова, виконуючи необхідні дії.
Stand up! (Підводяться.)
Shake your hands! (Вітаються з партнерами за руку.)
Turn around! (Обертаються навколо себе.)
Clap your hands! (Плескають у долоні.)
Say goodbye! (Махають один одному рукою.)
Take your place! (Сідають на місця.)5. Навчання читання.
Reading
1) Гра «Склади речення».
Учні отримують набори карток (НО2) і самостійно виконують завдання. Виконавши завдання, вони мають вигукнути: «Bingo!» По закінченні роботи учні ланцюжком читають речення, які вони склали. Учитель контролює правильність відповідей.
Т: Make up sentences. Складіть речення.

2) Впр. 5 (с. 45).
Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на літеру Oo, буквосполучення sh та звуки [3\], [6], що їм відповідають. Учитель читає слова вправи, учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Потім діти читають самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.
6. Письмо. Впр. 6 (с. 45).
Writing
Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кожного та перевіряє правильність і охайність написання слів.
ІІІ . ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Homework
РЗ, впр. 1, 3 (с. 32) (усно), 2, 4 (с. 32) (письмово).
2. Підведення підсумків уроку.
Summarizing
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які
завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?
-771377-47070700
-7734301905000
-771377-42320800
-77216014935700
Урок 24
Підтема: Де мої речі?
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Навчити вживати запитання «Where is…?» та відповідь «It is…». Практикувати у вживанні прийменників місця «in», «on», «under». Розвивати вміння діалогічного мовлення. Навчати читання й аудіювання. Продовжувати розвивати навички письма. Тренувати пам’ять та увагу. Виховувати любов до навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), для самостійної роботи (НО2), (НО3).
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Greeting
Т: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning!
Т: How are you?
Ps: Fine, thank you.
Т: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Aim
Т: Сьогодні ми з вами повторимо слова, які вчили на попередніх уроках. Ви продовжите тренуватись розповідати про місцезнаходження речей. На вас чекають нові ігри й вірші. Ви будете вчитись читати й писати. Let’s start our lesson.
3. Перевірка домашнього завдання.
Check on
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 32).
Учитель проходить і перевіряє правильність виконання вправи учнями.
2) РЗ, впр. 2 (с. 32).
Учні ланцюжком читають слова, які вони склали.
3) РЗ, впр. 3 (с. 32).
Два учні читають обведені за завданням вправи слова.
4) РЗ, впр. 4 (с. 32).
Учитель проходить і перевіряє правильність і охайність виконання учнями вправи в зошитах.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Warming up
1) Повторення вірша впр. 2 (с. 36).
Учні хором розповідають вірш, потім двоє - троє з них самостійно декламують його перед класом.
2) Гра «Yes!/No!».
Клас поділяється на дві команди. Учні отримують картки (НО1). Учитель називає правильні та неправильні речення щодо місцезнаходження предме-тів, зображених на картках. Члени кожної команди ланцюжком погоджують-ся чи не погоджуються з учителем. За кожну правильну відповідь надається один бал. Перемагає команда, що отримає більше балів. Наприклад:
Т: Number 1. The book is on the desk.
P1: No! The book is on the shelf.
Т: Number 2. The computer is on the desk.
P2: Yes!
Т: Number 4. The bag is under the chair.
P3: No! The bag is on the chair…

ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Тренування у вимові звуків.
Pronunciation
Practice
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Повторюйте за мною. Repeat after me:
[ ] — no, hello, open, close;
[ ] — fish, ship, shelf, she;
[w] — why, wet, white, Willy.
Зараз давайте вивчимо новий вірш-скоромовку:
Why do you cry, Willy?
Why do you cry?
Why, Willy, why, Willy,
Why, Willy, why?
Учитель вимовляє слова вірша спочатку по одному рядку, потім по два, учні повторюють, після цього розповідають вірш повністю два-три рази.
2. Аудіювання.
Listening
Comprehension
Учні отримують картки для самостійної роботи (НО2). Учитель читає кожне речення двічі, учні уважно слухають та виконують завдання на картках. По закінченні роботи учитель збирає картки для перевірки (або підходить до кожного учня й перевіряє правильність виконання завдання).
Т: The ball is on the chair.
The pencil is under the bag.
The book is in the bag.
The CD-player is on the shelf.
The copybook is under the desk.
The ruler is on the desk.

3. Подання та відпрацювання нового лексико-граматичного матеріалу.
Vocabulary
and Grammar
Presentation
and Practice
1) Впр. 1 (с. 46).
Т: Подивіться на малюнки до вправи. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось, що каже хлопчик. Прослухайте та повторіть. Listen and repeat.
Учитель вимовляє фрази до малюнків. Учні повторюють по два-три рази і перекладають рідною мовою. Учитель звертає увагу учнів на запитання «Where is my pencil case?», пояснюючи його значення.
2) Впр. 2 (с. 46).
Учитель ставить запитання до малюнків вправи, учні ланцюжком відповіда- ють.
Наприклад:
Т: Number 1. Where is the bag?
P1: It is under the chair.
Т: Number 2. Where is the copybook?
P2: It is on the shelf…
Потім учні ланцюжком ставлять один одному запитання до малюнків вправи та відповідають на них. Учитель контролює правильність виконання завдан-ня.
4. Розвиток умінь мовлення. Впр. 3 (с. 47).
Speaking
Гра.
Клас поділяється на дві команди. Члени кожної з них ланцюжком ставлять запитання та відповідають на них за прикладом, поданим у вправі. За кожну правильну відповідь надається один бал. Перемагає команда, що отримає більше балів. Учитель контролює правильність виконання завдання.
5. Фізкультхвилинка.
Physical
Activity
Т: Давайте повторимо вірш для фізкультхвилинки, який ми вивчали на попередніх уроках.
Учитель вимовляє рядки вірша та жестами показує, що треба робити. Учні
повторюють слова, виконуючи необхідні дії.
Stand up! (Підводяться.)
Shake your hands! (Вітаються з партнерами за руку.)
Turn around! (Обертаються навколо себе.)
Clap your hands! (Плескають у долоні.)
Say goodbye! (Махають один одному рукою.)
Take your place! (Сідають на місця.)6. Вивчення вірша. Впр. 4 (с. 47).
Poem
Учитель читає вірш і пропонує одному з учнів перекласти його рідною мовою. Решта допомагає, якщо необхідно. Потім учитель читає вірш по рядку, учні повторюють по два-три рази. Нарешті діти разом з учителем розповідають вірш повністю кілька разів.
7. Навчання читання.
Reading
1) Впр. 5 (с. 47).
Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на буквосполучення wh та звук [w], що йому відповідає. Учитель читає слова й речення вправи, учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Потім діти читають самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.
2) Гра «Знайди слова».
Учні отримують картки (НО3) і самостійно виконують завдання. Виконавши його, вони мають сказати: «Bingo!» По закінченні роботи учні ланцюжком читають слова, які вони обвели. Учитель контролює правильність відповідей.

8. Письмо. Впр. 6 (с. 47).
Writing
Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кожного та перевіряє правильність і охайність написання слів.
ІІІ . ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Homework
РЗ, впр. 1, 2 (с. 33) (усно), 3, 4 (с. 34) (письмово).
2. Підведення підсумків уроку.
Summarizing
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які
завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?
-795127-43508100
-797560-444500
-806450-25572400
-80899014287500
-806450-13778700
-80899013843000
Урок 25
Підтема: Шкільні справи.
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити з реченнями у наказовому способі й числівниками 11—20 та закріпити їх уживання. Продовжувати розвивати вміння діалогічного мовлення.
Практикувати в аудіюванні. Навчати читання. Продовжувати розвивати навички письма. Тренувати пам’ять та увагу. Виховувати любов до навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), для подання нових ЛО (НО2), для самостійної роботи (НО3).
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Greeting
Т: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning!
Т: How are you?
Ps: Fine, thank you.
Т: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Aim
Т: Сьогодні на уроці ми вивчимо багато нового. Ви навчитесь рахувати до 20, висловлювати накази. Як і завжди, ми будемо грати в ігри, вчитись писати й читати. Let’s start our lesson.
3. Перевірка домашнього завдання.
Check on
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 33).Учні ланцюжком читають обведені за завданням вправи слова.
2) РЗ, впр. 2 (с. 33).
Учні ланцюжком читають слова. Учитель ходить класом і перевіряє правильність виконання завдання в зошитах.
3) РЗ, впр. 3 (с. 34).
Учні по черзі читають доповнені речення.
4) РЗ, впр. 4 (с. 34).
Учитель проходить і перевіряє правильність і охайність виконання учнями вправи в зошитах.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Warming up
1) Повторення вірша (впр. 4 (с. 47) .
Учитель нагадує слова вірша. Після цього учні хором розповідають його, потім один - двоє з них самостійно декламують вірш перед класом.
2) Гра «Де мої речі?».
Клас поділяється на дві команди. Учні отримують картки (НО1). Члени кожної команди ланцюжком ставлять один одному запитання щодо місце-знаходження речей, позначених цифрами на малюнку на картці, та відпо-відають на них. За кожну правильну відповідь надається один бал. Перемагає команда, що отримає більше балів. Учитель стежить за правильністю вико-нання завдання. Наприклад:
Team1: Number 1. Where is the CD player?
Team 2: It is on the desk. Number 4. Where is the bag?
Team 1: It is under the desk. Number 7. Where is the ruler?...
ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Тренування у вимові звуків.
Pronunciation
Practice
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Давайте повторимо скоромовки, які ми вивчили на попередніх уроках: «Six big pink pigs lick fish and chips», «A fat cat sat on a mat and ate a fat rat».
Учні повторюють скоромовки по два-три рази.
Т: Повторімо вірш-скоромовку, який ми вивчили на попередньому уроці:
Why do you cry, Willy?
Why do you cry?
Why, Willy, why, Willy,
Why, Willy, why?
Учні разом з учителем розповідають вірш два-три рази.
2. Подання та відпрацювання нового лексико-граматичного матеріалу.
Vocabulary
and Grammar
Presentation
and Practice
1) Впр. 1 (с. 48).
а) Т: Подивіться на малюнки до вправи. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось, що кажуть вчителька та учні. Послухайте та повторіть. Listen and repeat.
Учитель вимовляє фрази до малюнків. Учні повторюють за ним і переклада-ють рідною мовою.
б) Т: А зараз повторюйте речення та виконуйте команди.
Учитель читає речення, подані у вправі, учні повторюють та виконують відповідні дії. Після цього один з учнів виконує роль учителя.
2) Впр. 2 (с. 48).
Спочатку учитель вимовляє команди, діти їх виконують. Потім місце вчителя займає учень, що правильно виконав усі команди. Гра триває. Учитель сте-жить за правильністю виконання завдання.
3) Впр. 3 (с. 49).
Учитель читає вірш і пропонує одному з учнів перекласти його рідною мовою. Решта допомагає, якщо необхідно. Потім учитель читає вірш по рядку, учні повторюють по два-три рази. Учитель прикріплює до дошки картки (НО2) з відповідними числами. Потім діти, спираючись на картки, розповідають вірш самостійно по черзі.

Після цього вчитель рахує англійською до 20, вказуючи на відповідні числа, учні повторюють, а потім самостійно рахують. Учитель стежить за правиль-ністю виконання завдання.
4) Гра «Числа».
Учитель роздає учням набори карток із числами 11—20 (HO2), називає їх англійською у будь-якому порядку, учні мають вибрати й показати правильну картку. Ті, хто показує неправильні числа, отримують штрафні бали. Перемагають учні, у яких немає жодного штрафного балу. Учитель може запропонувати учням зі штрафними балами разом заспівати пісню чи розповісти вірш, вивчений на попередніх уроках. Можна також запропону-вати учням по черзі називати числа англійською, щоб решта їх показувала.
3. Фізкультхвилинка.
Physical
Activity
Т: Давайте повторимо вірш для фізкультхвилинки, який ми вчили на попередніх уроках.
Stand up! (Підводяться.) Shake your hands! (Вітаються з партнерами за руку.)
Turn around! (Обертаються навколо себе.)
Clap your hands! (Плескають у долоні.)
Say goodbye! (Махають один одному рукою.)
Take your place! (Сідають на місця.)Учитель вимовляє рядки вірша та жестами показує, що треба робити. Учні
повторюють слова, виконуючи необхідні дії.
4. Навчання читання. Впр. 4 (с. 49).
Reading
Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на букво-сполучення ch та звук [t6], що йому відповідає. Учитель читає слова й речен-ня вправи, учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Потім діти чи-тають самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.
5. Письмо.
Writing
1) Гра «Bingo!».
Учні отримують картки для самостійної роботи (НО3) і самостійно виконують завдання. Ті, хто виконав завдання, мають вигукнути: «Bingo!» Учні по черзі читають слова, які склали. Учитель підходить до кожного й перевіряє правильність написання слів.

2) Впр. 5 (с. 49).
Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кож-ного учня та контролює правильність і охайність написання слів.
ІІІ . ЗАКЛЮЧНА ЧА СТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Homework
РЗ, впр. 1 (с. 35), 3 (с. 36) (усно), 2 (с. 35), 4 (с. 36) (письмово).
2. Підведення підсумків уроку.
Summarizing
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які
завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?
-806450-52972200
-8082461955300
-771377-43508300
-77343020276300
-77343023304500
-77343026098500
-949325-30320800
-95186515043800
-95186523495000
Урок 26
Підтема: Тепер ти можеш...
Мета: Повторити й закріпити лексичний матеріал теми. Закріпити вживання питальних структур «What is this/that?», «Is it a…?», «Where is…?» та відпо-відей «This/That is a…», «Yes, it is./No, it is not». Продовжувати розвивати вміння діалогічного мовлення. Повторити і закріпити знання числівників від 11 до 20. Практикувати у читанні. Тренувати в аудіюванні.Розвивати навички письма. Тренувати пам’ять та увагу. Виховувати культуру мовлення.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО1), (HO2), (НО3), (HO4).
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Greeting
Т: Stand up, please! Hello!
Ps: Hello.
Т: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Aim
Т: Сьогодні ми з вами повторимо все, що є у розділі «Моя школа». Ви будете розігрувати діалоги та грати в ігри, читати й писати. Також ми повторимо пісні й вірші, вивчені на попередніх уроках. Let’s start our lesson.
3. Перевірка домашнього завдання.
Check on
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 35).Учні ланцюжком читають речення, підібрані до малюнків вправи.
2) РЗ, впр. 2 (с. 35).
Учні ланцюжком повідомляють кількість предметів.
3) РЗ, впр. 3 (с. 36).
Учні по черзі читають слова з відповідними звуками.
4) РЗ, впр. 4 (с. 36).
Учитель підходить до кожного учня й перевіряє правильність і охайність виконання вправи в зошиті.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Warming up
1) Гра «Продовж».
Клас поділяється на дві команди. Учитель називає перший рядок будь-якого
вірша чи пісні з вивчених протягом розділу для кожної команди. Учні мають
розповісти цей вірш чи проспівати пісню. За кожне правильно виконане за-
вдання надається один бал. Якщо члени однієї команди не можуть пригадати
вірш чи пісню, це мають зробити суперники. Перемагає команда, яка отримає
більше балів.
2) Гра «Bingo!».
Перед початком гри вчитель показує картки з числами 11—20 (НО1), називає їх, учні повторюють, потім хором рахують від 11 до 20 і нарешті двоє-троє з них самостійно рахують вголос. Учитель роздає картки (НО2) кожному учню й пояснює завдання, потім бере по одній картці з числами (НО1) у будь-якому порядку і називає їх, не показуючи. Якщо таке число є на картці учня, він повинен викреслити його. Перемагає той, хто першим викреслить усі числа. Він має вигукнути: «Bingo!»


ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Тренування у вимові звуків.
Pronunciation
Practice
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Давайте повторимо скоромовки, які ми вивчили на попередніх уроках: «Six big pink pigs lick fish and chips», «A fat cat sat on a mat and ate a fat rat».
Учні разом з учителем вимовляють скоромовки по два-три рази.
Т: Зараз повторімо вірш-скоромовку, який ми вивчили на попередньому уроці.
Учитель повторює слова вірша по одному рядочку, учні повторюють. Потім учні розповідають вірш «Why Do You Cry, Willy» хором, потім двоє - троє з них декламують його самостійно.
2. Навчання читання.
Reading
Гра «Склади слова».
Кожен учень отримує набір карток (НО3), з яких має утворити складні слова. Учні, що впорались із завданням, мають вигукнути: «Bingo!» По закінченні роботи учні ланцюжком читають складені слова. Учитель стежить за пра-вильністю відповідей.
Т: Make up words. Складіть слова.

3. Повторення лексичного матеріалу.
Vocabulary
Practice
1) Гра «Назви число».
Клас поділяється на дві групи. Учитель розкладає два набори карток з числами 11—20 (НО1) написом донизу. Члени кожної команди ланцюжком підходять до парт, беруть по одній картці і показують один одному. Кожен має назвати число, яке йому показали. За правильну відповідь надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів.
2) Впр. 2 (с. 50).
а) Учні ланцюжком називають цифри за порядком, поданим у вправі.
б) Один з учнів називає цифри, подані у вправі, у будь-якому порядку, інші показують їх у підручнику. Вчитель стежить за правильністю виконання завдання.
4. Розвиток умінь мовлення.
Speaking
1) Впр. 1 (с. 50).
Перед початком роботи учитель нагадує учням правила вживання вказівних
займенників this/that. Учні ланцюжком ставлять один одному запитання за зразком, поданим у вправі, та відповідають на них. Учитель контролює правильність виконання завдання.
2) Впр. 4 (с. 51).
Один з учнів загадує предмет з тих, що зображені у вправі. Інші учні лан-цюжком ставлять запитання, щоб відгадати його. Той, хто правильно назвав предмет, загадує наступний. Наприклад, Р1 загадав книгу.
P2: Is it a pen?
P1: No, it is not.
P3: Is it a chair?
P1: No, it is not.
P4: Is it a book?
P1: Yes, it is…
3) Впр. 5 (с. 51).
Учитель читає речення, подані у вправі, учні повторюють. Потім учитель пропонує одному з них вийти до дошки й розігрує з ним поданий діалог. Після цього решта учнів розігрує подібні діалоги, але про інші речі та інше місцезнаходження. Учитель кладе речі (олівець, лінійку тощо) на стілець, на парту, під книгу та в інші місця. Учні парами по черзі виходять до дошки й інсценують діалоги. Учитель контролює правильність будови речень.
5. Фізкультхвилинка.
Physical
Activity
Учитель вимовляє рядки вірша та жестами показує, що треба робити. Учні повторюють слова, виконуючи необхідні дії. Можна запропонувати одному
з них провести фізкультхвилинку.
Stand up! (Підводяться.) Shake your hands! (Вітаються з партнерами за руку.)
Turn around! (Обертаються навколо себе.)
Clap your hands! (Плескають у долоні.)
Say goodbye! (Махають один одному рукою.)
Take your place! (Сідають на місця.)6. Аудіювання. Впр. 3 (с. 50).
Listening
Comprehension
Учитель вимовляє команди, учні виконують їх. Можна запропонувати одно-му з них віддавати накази, решта має їх виконати. Учитель стежить за пра-вильністю виконання завдання.
7. Письмо.
Writing
Гра «Склади речення».
Учні отримують набори карток (НО4) і самостійно виконують завдання. Виконавши його, вони мають сказати: «Bingo!» По закінченні роботи учні ланцюжком читають речення та записують їх у зошитах. Учитель контролює правильність виконання завдання.
300990152400000Т: Make up sentences. Складіть речення.
ІІІ . ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Homework
РЗ, впр. 1 (с. 37), 3 (с. 38) (письмово), 2 (с. 37) (усно).
2. Підведення підсумків уроку.
Summarizing
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які
завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?
-795127-45883300
-23698722369300
-711835-56534700
-7143752012200
-902005-43508300
-47449326966800
-904240-444500
-4763089842500
Урок 27 (Контрольний )Підтема: Це моя школа. Контрольна робота.
Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів за темою.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для контролю знань, Test 3.
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Greeting
Т: Stand up, please! Hello!
Ps: Hello.
Т: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Aim
Т: Сьогодні ви виконаєте контрольну роботу, яка дозволить перевірити ваші знання за розділом «Це моя школа».
3. Перевірка домашнього завдання.
Check on
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 37).
Учні ланцюжком читають знайдені слова.
2) РЗ, впр. 2 (с. 37).
Учні ланцюжком повідомляють кількість предметів, зображених на малюн-ках.
3) РЗ, впр. 3 (с. 38).
Учні ланцюжком читають доповнені речення. Учитель стежить за правиль-ністю відповідей.
ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Інструкція щодо виконання контрольної роботи.
Instructions
Т: Зараз ви напишете контрольну роботу з теми «Це моя школа». Вона складається з чотирьох завдань.
2. Виконання контрольної роботи. Тест 3.
Test
ІІІ . ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підведення підсумків уроку.
Summarizing
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи була контрольна робота складною? Які завдання були легкими/
cкладними для вас? Чи всі завдання ви виконали?
2. Закінчення уроку.
Saying
Goodbye
Т: Stand up, please! Goodbye, children!
Ps: Goodbye!