?дебиеттік о?у п?нінен саба?ты? та?ырыбы Кім жомарт?Не жомарт?


Қызылорда облысы Қазалы ауданы Аранды ауылы №97 орта мектеп Кадирова Жадыра Толықбайқызы (Бастауыш сынып мұғалімі)

Пәні: Әдебиеттік оқу Мектеп: №97 орта мектеп
Күн:.20.02.17ж Мұғалімнің есімі: Ж.Кадирова
Сынып: 2 Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы Кім жомарт?Не жомарт
Сабаққа негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) Мәтінді оқу арқылы жалпы түсінік алады.
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Мәтінді оқу арқылы түсінік айта алады.
Оқушылардың басым бөлігі:
Тапсырмаларды беріп,сол тапсырмалардың шегін тауып оқи алады, түсінеді.
Кейбір оқушылар:
Мәтінге талдау жасай алады.
Жетістік критерийі 1.Тақырып мазмұнын меңгерді
2.Жаңа термин сөздердің мағынасын түсінді, қолдана алды.
Алдыңғы оқу Көк кептер
ЖОСПАР
Жоспарланған
Уақыт Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) Ресурстар
Басталуы
2-мин
1-мин
2-мин
5-мин
I. Ұйымдастыру кезеңі
1. Сәлемдесу
Ынтымақтастық атмосферасы
Топтастыру
ІІ. Үй тапсырмасын сұрау:
Минуттап оқу.
III. Тұсаукесер
Суреттер көрсету арқылы түрткі болу Ана тілі 2-сынып.
«Атамұра»
Интербелсенді тақта
Ортасы
20-мин
1-мин
3-мин
3-мин
Аяқталуы
2-мин
1-мин
1-мин
1-мин Негізгі бөлім
“Жигсо-1” әдісі арқылы топтық талдау.
Әр топқа тақырыптарды бөліп беру.
Оқығандарын тұжырымдамалық картаға түсіру.
Тұжырымдамалық карта қорғау.
Үш саусақ, жұдырық, алақан.
Үш қадамдық сұхбат.
А-сұрақ беруші, В-сұраққа жауап беруші, С-репортёр
Топтық бағалау: Алақан толы алғыс
Мұғалім: Қосымша мәліметтер беру
Кеңейтілген тапсырма.
Сызбаны толтыру.(Жұптық бағалау.)
Сабақты бекіту.
«Қоржын әдісі»
Тақырыптағы бөлімдерге тоқталып, сөздердің мағынасын ашып, «Білім қоржынына» салады.
Үйге тапсырма:
Түсінігін айту
“Кемпірқосақ әдісі” кері байланыс
Жасыл түс-сабақтан алған әсерім
Сарғыш түс-сабақтан не алдым?
Қызыл түс-не қиын болды?
Сары түс-болашақ күннен не күтемін?
Сабақты қорытындылау.
Бағалау. Қосымша ақпарат
Саралау- сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлай-сыз? Сіз қабілеті жоғары оқу шыларға тапсырманы күр-делендіруді қалай жоспар-лайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс
Оқушыларға бағыт-бағдар беремін.
Қабілеті жоғары оқушыларға айрықша тапсырма беремін.
Оқушыларға топтық,жұптық,
жеке бағалауды тапсырамын,сабақ соңында барлық балды қосып,қорытынды бағасын шығарамын. Қазақ тілі пәнімен байланысты.
Интербелсенді тақтамен жұмыс жасатамын.
Рефлексия
Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?
Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды?
Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?
Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?
Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқуды да, оқытуды да)?
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге не көмектесетінін білдім?
Балаларды тез ойлануға,жинақылыққа үйрету керек екенін білдім.