КСП What do they eat in Australia? 3rd form


25.01.2016 ж
Сабақтың тақырыбы: What do they eat in Australia ?
Сабақтың мақсаты:. Топтық жұмыс арқылы тапсырманы бірлесе шешуге, топтық ережені сақтауға, өзінің және өзгенің пікірімен санасуды  үйрету
Оқыту нәтижелері:. Топтық жұмыс арқылы өзгенің пікірімен санасуға үйренеді Сөздік қорлары дамиды.
Тапсырмалар:«Миға щабуыл» әдісі, «Топтастыру» стратегиясы, «Ой қозғау» тәсілі «Ыстық орындық» әдісі.
Ресурстар: АКТ, плакат, маркер, оқулық, стикер,
Сабақтың барысы
Сабақ бөлімінің кезеңдері Уақыт Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Күтілетін нәтиже
Кіріспе 2 мин
3 мин Ұйымдасытру кезеңі: Қолайлы психологиялық көңіл-күй қалыптастыру.
Топқа бөлу: Сәлемдесу, көңіл күйлерін сұрау
Түгендеу
бағалау парақшаларын тарату
Қызығушылығын ояту
Learnrhymes
Our school is very good.
We have here tasty food:
pizza , bacon , salad , ham porridge ,sausage , soup and jam milk and coffee , juice and tea\.For my teachers, friends and me «Шаттық шеңберін» құрып, бір-бірлеріне тілектер айту арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады.
топқа бөлінеді. Сыныпта нытмақтастық атмосера қалыптасады.
Оқу мотивациясын артады.
5 мин Білу.
«Миға шабуыл» әдісімен өткен тақырыпты бекітемін.
Before we’ll start I want to know… -What do you like? (For example, I like cakes I like to drink juice ) What do you eat or drink?
Would like \ would love
Нақты уақытты және сол уақыттағы
іс-әрекетті көрсетеді
Берілген сұрақтарға жауап бере отырып, өткен тақырыпты қорытындылайды. Өткен тапсырманы естеріне түсіреді.
Preparinga poster-Постер қорғау 15 мин Түсіну.«Топтастыру»
Топтасып тапсырмалар орындатамын.
Оқулық бойынша берілген жаттығуларды орындайды.
Топтасып, берілген деңгейлік тапсырмаларды орынд. Бүгінгі тақырып бойынша не үйренгендерін постер арқылы қорғайды,айтады. Сыни ойланады.
Бір-бірлерінің пікірін тыңдайды.
Жаңа сабақты қолдану 6 мин Интербелсенді тақтадан жұмыс түрлері туралы суреттер көрсетіп, «Ой қозғау» тәсілі бойынша сұрақтар қоямын.
How many eggs are there?
There are nine eggs
How much meat is there?
There isn\t any meat
Оқушылар сыни ойланаотырып, жаңа сөздрмен сөз тіркесін құрап, дәлелдейді. Ойын жинақтайды.
Сергіту сәті 3 мин Әуенге қосылып сергіту жаттығу Әуенге
қосылып билейді Сергіп қалады
Қорытынды бөлім 5 мин Жинақтау. Жеке жұмыс
Викториналық сұрақтарға жауап беру Әр топтан бір оқушыдан шығып, сарақтарға жауап беру Жаңа тақырыпты қорытындылайды.
2 мин Рефлексия: Сабақтан алған әсерлерін стикерге жаздыру Өздерінің сабақтан алған әсерлерін стикерге жазады. Стикерге пікірлерін жазып кетеді
2 мин Бағалау: Бағалау критерийлеріне сүйене отырып,өз-өзін бағалату.
Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өзін-өзі бағалайды. Өз-өзін бағ
алайды.
1 мин Үйге тапсырма беру: Ex Күнделікке жазып алады Ізденеді.