Открытый урок на тему My best friend. (5 класс)


Қысқа мерзімді жоспарлау 13 Пән мұғалімі: Байсенгирова А
Күні: 15. 10.15
Пәні: Ағылшын тілі Сынып: 5 ә б
Сабақтың тақырыбы My best friend. Менің жан досым.
Сабақтың мақсаты Оқушыларға бір-біріне отбасы, достары туралы айтқызып үйрету. Оқушылардың есту, тыңдау және ағылшын пәніне қызығушылығын арттыру
Оқытудың нәтижелері Ағылшын әріптері мен дыбыстардың дұрыс айтылуын, ауызша әңгімелесу дағдысын дамыту.
Негізгі дерек-көздер Бағалау парақшасы, плакат, маркер,
Модульдің кіріктірілуі Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту, Оқушыларды жас ерешеліктеріне сәйкес оқыту және оқу, Оқытудағы басару және көшбасшылық.

Сабақтың барысы
Сабақ бөл-ң кезең-рі Уақыт Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар, көр-ліктер
Кіріспе 2 минут Топқа бөлу
2 топқа «смайлингтер » арқылы бөлінеді Кеспе материалдары
2 минут Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Қатысушылар шеңбер құра отырады. Ортада сиқырлы қобдиша тұрады. Сыйлықтар – қағазға жазылған адамгершілік қасиеттер.Мысалы:ПЫСЫҚ,
ЕТІ ТІРІ, ЖАРҚЫН ЖҮЗДІ, САЛМАҚТЫ, СЕНГІШ.
Жаттығу шарты: Қобдишадан әр қатысушы кезекпен бір сыйлықты таңдап алып, ішінде жазылған сөзді лайықты деп санаған адамға сыйлайды. Сыйлықтар үлестірілгеннен кейін, шеңбер бойынша өзінің сыйлығын айтады 5 минут «Миға шабуыл» әдісімен үй тапсырмасын тексеру. Ex.15 p58
Есепті ағылшын тілінде жазып шығарады. Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау. Бағалау парақшасы
Жаңа сабақтың таныстырылымы 15 минут
Жаңа тақырыпқа сәйкес « сөздерді дұрыс орналастыр » Ex 1 p 58 бұл тапсырмада керекті сөздерді орнына қояды.
Бұл жаттығуды оқушылар керекті сөздерді орнына қойып жазады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау. Бағалау парақшасы,
Жаңа сабақты қолдану 7 минут «Инсерт» әдісі.
Ex 3. p 59 мәтінді аударады. Екі топ оқып аударады. Жаңа сөздер
Always 100% ӘрқашанUsually 99-90% ӘдеттеOften 90-50% ЖиіSometimes 50-25% КейдеSeldom 25-10% СирекRarely 10-1% Өте сирекNever 0% Ешқашан Білемін, мен үшін түсініксіз, мен үшін жаңа ақпарат деген сұрақтарға жауап береді жазбаша түрде. Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау. Бағалау парақшасы
Жаңа сабақты қорытындылау

7минут Ex 4. p 59 «Кестемен жұмыс» әдісі.
Complete the table for the Present Simple.
Ex 5. p 59
Осы жаттығудағы сөздерді мәтіннен табады. Оқып аударады. Сандарды 100-ге дейін санауды үйренеді. Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау. Бағалау парақшасы плакат, маркер.
4 минут Бағалау. Сыныптасын критериалды бағалату.
Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, сыныптасын бағалайды. смайлингтер түрлерімен формативті бағалау Сыныптасын критериалды бағалау. формативті бағалау. Бағалау парақшасы
2 минут Рефлексия
65722513970000
-8337551524000
11684023558500

Күнделікке жазып алады. Түсіндім
Жартылай түсіндім
Түсінбедім Рефлексия плакаты, Рефлексия парағы, бес саусақ
1 минут Үйге тапсырма беру.
Ex 8 p 60 Күнделікке жазып алады. Күнделік