Урок на тему : Какие новости? (5 класс)


Клас5-Б
Дата 17.01
Тема: Які новини? Unit What’s the news?
Тип уроку: комбінований
Мета:
Практичні:
практикувати учнів у вивченої лексики за темою уроку;організувати ознайомлення учнів з використанням Past Continuous tense (минулий довгий час) та усне тренування у вживанні цієї структури в мовленні учнів на рівні фрази та над фразової єдності за темою уроку; організувати діалогічне мовлення учнів організувати читання діалогу уголос; продовжувати формувати навички усного мовлення за темою уроку;
Освітні:
формувати уявлення про мовну побудову іноземної мови;
навчити порівнювати явища іноземної мови і рідної;
прилучити учнів до діалогу культур;
вчити учнів працювати з підручником і робочим зошитом;
Розвиваючі:
розвивати мовленнєві здібності учнів: фонематичний, інтонаційний слух, здібність до імітації, мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;
розвивати слухову, зорову пам'ять, оперативну, тривалу пам'ять, довільну, мимовільну увагу; розвивати готовність до іншомовного спілкування;

Виховні:
виховувати ввічливість, чуйність у стосунках з товаришами тощо;
виховувати певні риси характеру; доброзичливість, толерантність, колективізм, активність, самостійність тощо; виховувати позитивне ставлення до культури іншого народу, його мови;.
Обладнання: підручник Карп’юк, демонстраційна дошка,зошит;
Хід уроку
Greeting and aimПривітання та мета уроку
Hello, children! We must repeat the learnt the vocabulary& learn the Past Continuous tense .We’ll read the dialogue and translate it into Russian. We ask the questions and answer them.
Підготовка в іншомовну атмосферу
Warming up Мовленнєва розминка
Who’s on duty? What’s the date? What’s the weather?
Ps: The pupil answers them
Основна частина уроку
Актуалізація опорних знань
Check on homeworkПеревірка дом.завданняT1 : Learn the vocabulary and poem by heart on p.73
Ps: Pupils learn the vocabulary and poem by heart on p.73
T2:Read the dialogue and translate it into Russian ex.1 p.72
Ps: Pupils read the dialogue and translate it into Russian ex.1 p.72

Physical activityФізкультхвилинкаT: Let’s relax and do it
Hands down! Hands on hips! Sit down! - Stand up! - Hands up! - Hands to the sides! - Turn to the left! - Bend right! Stand still! - Stop! Hands up! –
Ps: Pupils repeat it after the teacher
Подання граматичного матеріалу
Давайте вивчимо нову граматичну структуру
Past Continuous tense (минулий довгий час)
Formation: was (I, she.he,it)+V1+ing were (you, they, we) +V1+ing
f.ex.I was reading a book the whole evening yesterday. Я читав книгу весь вечір учора.
Writing Письмове завдання
T:Let’s read & find out Past Continuous tense p.73 , write down
Ps: Pupils read & find out Past Continuous tense p. 73, write down
Reading Читання діалогу по черзі
T:Read the dialogue and translate it into Russian ex.2 p.73
Ps: Pupils read the dialogue and translate it into Russian ex.2 p.73
Speaking Подання мовного матеріалу
T: Ask the questions and answer themex.3 p.74
Ps:Pupils ask questions answer them each other ex.3 p.74
Заключна частина уроку
SummerizingПідведення підсумків
What have you learnt at the lesson?
ScoreОцінювання
Your marks are..Homework Домашнє завдання
Ex.2p.73(Читати,перекладати, повторити слова, правило)