Урок по английский язык на тему Good morning.


Қысқа мерзімді жоспарлау 2
Күні: Пәні: Ағылшын тілі Сынып: 5
Сабақтың тақырыбы Good morning. Қайырлы таң!
Сабақтың мақсаты СТО технологиялары арқылы тіл байлықтарын дамыту.
Оқытудың нәтижелері Сыни ойлана алады. Тіл байлықтары дамиды.
Негізгі дерек-көздер Брошуралар, Бағалау парақшасы, ұялы байланыс түрлері, плакат, маркер
Модульдің кіріктірілуі Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту

Сабақтың барысы
Сабақ бөлімінің кезеңдері Уақыт Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар, көрнекіліктер
Кіріспе 2 минут Топқа бөлу
Ұялы байланыс түрлерімен 6 оқушыдан 3 топқа бөлінеді. «Activ», «Вeeline», «Tele 2» Брошуралар
2 минут Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
Шаттық шеңберін құрап, бір-бірлеріне жылы лебіздер тілеу арқылы жағымды ахуал қалыптастырады. 5 минут Үй тапсырмасын тексеру.
Өткен тақырыпа байланысты сұрақтар қою. (стикерлерге байланысты)
Берілген сұрақтарға жауап беру арқылы диалогтық қарым-қатынасқа түседі. Сыныптасын критериалды бағалау.
Ұялы байланыс түрлерімен формативті бағалау. Бағалау прақшасы, ұялы байланыс түрлері
Жаңа сабақтың таныстырылымы 15 минут
Жаңа тақырыпқа сәйкес «Топтастыру» стратегиясы бойынша топтық жұмыс жасату. Таңертең қалай сәлемдесу туралы топта ақылдасып, ортақ бір шешімге келіп, постер жасайды. Әр топ жасаған постерлерін дәлелдейді. Сыныптасын критериалды бағалау.
Ұялы байланыс түрлерімен формативті бағалау. Бағалау прақшасы, ұялы байланыс түрлері
Жаңа сабақты қолдану 7 минут «Тікелей радиоэфирге қоңырау шалу» әдісі бойынша диалогтық оқытуды орнату.
Топтан бір оқушы шығып жүргізуші болады, топтың қалған мүшелері сұрақ қояды. Бір-бірлерімен диалогтық қарым-қатынасқа түседі. Сыныптасын критериалды бағалау.
Ұялы байланыс түрлерімен формативті бағалау. Бағалау прақшасы, ұялы байланыс түрлері, ұялы телефон.
Жаңа сабақты қорытындылау

7минут «Фиш Боун» әдісі бойынша жаңа сабақты қорытындылау Балық қаңқаларына тақырып бойынша сұрақтар қойып, келес топ сұрақтарға жауап беріп, қорытындылайды. Сыныптасын критериалды бағалау.
Ұялы байланыс түрлерімен формативті бағалау. Бағалау прақшасы, ұялы байланыс түрлері, плакат, маркер.
4 минут Бағалау. Сыныптасын критериалды бағалату.
Ұялы байланыс түрлерімен формативті бағалау.
Актив - сабақты толық түсіндім
Теле 2 – жартылай түсіндім
Билайн – мүлдем түсінбедім Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, сыныптасын бағалайды.
Ұялы байланыс түрлері бойынша формативті бағаланады. Сыныптасын критериалды бағалау.
Ұялы байланыс түрлерімен формативті бағалау. Бағалау прақшасы, ұялы байланыс түрлері
2 минут Рефлексия. «Бес саусақ» әдісі бойынша кері байланыс орнату. Бес саусақ тұсына не білгіс келетіндерін, не білгендірін жазып рефлексия парағына жабыстырады. Рефлексия парағы, бес саусақ
1 минут Үйге тапсырма беру.
Күнделікке жазып алады. Күнделік