Информатика п?ні бойынша конспект:«Сызы?ты? алгоритмдерді программалау» (Арифметикалы? ?рнектерді жазу ережесі)


Күні: 5.12.2015 ж
Информатика пәнінің мұғалімі:Тишбаева Д.З.
Сыныбы: 7 А
Тақырыбы: «Сызықтық алгоритмдерді программалау» (Арифметикалық өрнектерді жазу ережесі)
Мақсаты:
Оқушыларға сызықтық алгоритм туралы түсінік пен Паскаль бағдарламасымен жұмыс істеуді үйрету.
Логикалық ойлау қабілетін жетілдіру.
Оқушыларды тәртіпке, ұқыптылыққа баулу.
Көрнекілік: электрондық тестер, компьютер, кластер.
Сабақ жоспары:
Ұйымдастыру кезеңі-2 мин
Үй жұмысын тексеру-7 мин
Жаңа сабаққа дайындық-3 мин
Жаңа сабақ барысы-25 мин
Сабақты пысықтау-7 мин
Қортындылау кезеңі-3 мин
Ұйымдастыру кезеңі.
Амандасу. Оқушыларды түгендеу. Сабақ құралдарын түгендеу.
Үй жұмысын тексеру. Оқушыларға А4 бетіне үйге берілген тақырыпты бейнелеу.
Сабаққа дайындық.
Сабаққа мақсат қою.
Сабақ барысы.
Бейне материалды қарап, тәртібін дәптерге және Паскаль бағдарламасына көшіру .
Сабақты пысықтау.
Оқушылар «Білім ағашы» -на өздеріне не алғаны және тағы не білгісі келетіні жайлы алмаларға жазу.
Қортындылау кезеңі.
Өз-өзін бағалау тәртібі:
Оқушының аты-жөні Өзіңді бағала Көршіңді бағала Қортынды баға (мұғалім бағалайды)
Мұғалім өз-өзін бағалау парақтарын жинап, оқушылардың бағаларын айтып, күнделіктеріне қояды.
Сабаққа қатысқандарыңа рахмет, қош сау болыңдар.
«Лезде кестесі»
Оқушының аты-жөні Сабақтың басы Сабақ барасы Кластер Қортынды баға
Өз-өзін бағалау тәртібі:
Оқушының аты-жөні Өзіңді бағала Көршіңді бағала Қортынды баға (мұғалім бағалайды)
«Лезде кестесі»
Оқушының аты-жөні Сабақтың басы Сабақ барасы Кластер Қортынды баға
Өз-өзін бағалау тәртібі:
Оқушының аты-жөні Өзіңді бағала Көршіңді бағала Қортынды баға (мұғалім бағалайды)
«Лезде кестесі»
Оқушының аты-жөні Сабақтың басы Сабақ барасы Кластер Қортынды баға
Өз-өзін бағалау тәртібі:
Оқушының аты-жөні Өзіңді бағала Көршіңді бағала Қортынды баға (мұғалім бағалайды)
«Лезде кестесі»
Оқушының аты-жөні Сабақтың басы Сабақ барасы Кластер Қортынды баға
Өз-өзін бағалау тәртібі:
Оқушының аты-жөні Өзіңді бағала Көршіңді бағала Қортынды баға (мұғалім бағалайды)
«Лезде кестесі»
Оқушының аты-жөні Сабақтың басы Сабақ барасы Кластер Қортынды баға
Өз-өзін бағалау тәртібі:
Оқушының аты-жөні Өзіңді бағала Көршіңді бағала Қортынды баға (мұғалім бағалайды)