?аза? тілі п?нінен саба?ты? та?ырыбы Ж?рна? пен жал?ау


Қызылорда облысы Қазалы ауданы Аранды ауылы №97 орта мектеп Кадирова Жадыра Толықбайқызы (Бастауыш сынып мұғалімі)

Сабақ: № Мектеп: №97 орта мектеп
Күні: 25.01.17. Мұғалімнің есімі:Ж.Кадирова
Сынып: 2 Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы Жұрнақ пен жалғау
Сабаққа негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) Қосымшалардың қызметтері әр түрлі болатынын байқайды және сол арқылы жұрнақ пен жалғау туралы түсінеді.
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
Қосымшалардың қызметтері арасындағы ерешілікті толық түсінеді.
Оқушылардың басым бөлігі:
Жұрнақ пен жалғауды бір-бірінен ажырата алады.
Жетістік критерийі Кейбір оқушылар:Жаңа сөз және байланысқан сөз деген ұғымдарды меңгере алады.
1.Тақырып мазмұнын меңгерді
2.Жаңа термин сөздердің мағынасын түсінді,салыстырды
Алдыңғы оқу 307-311-жаттығу.
ЖОСПАР
Жоспарланған
Уақыт Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) Ресурстар
Басталуы
2-мин
3-мин
3-мин
20-минут
3-мин
5-минут
5-минут
2-мин
2-мин I. Ұйымдастыру кезеңі
1. Сәлемдесу
Ынтымақтастық атмосферасы
Ойын арқылы топтастыру
ІІ. Үй тапсырмасын сұрау:
1.306-жаттығу.
III. Тұсаукесер
Суреттер көрсету арқылы түрткі болу.
307-жаттығу.(түсіндіру)
Негізгі бөлім.
Топтық талдау.
Әр топқа 308-309-310-жаттығуларды бөліп беру
Жазғандарын тұжырымдамалық картаға түсіру.
Тұжырымдамалық карта қорғау.
Екі-жұлдыз.бір- ұсыныс айту.
«306»әдісі .3-минут ішінде жаңадан кездескен сөздерді жазу.
Жұптық бағалау.
Топтық жұмыс.310-жаттығу.(сөз құрамына талдау.)
Сабақты бекіту.
«Қоржын әдісі
Үйге тапсырма: 311-жаттығу «.Менің Қазақстаным» тақырыбына әңгіме құрау.
«Кемпірқосақ әдісі»кері байланыс. “Қазақ тілі 2-сынып “Атамұра”

Интербелсенді тақта
Қосымша ақпарат
Саралау- сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқу шыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс
Оқушыларға бағыт-бағдар беремін.
Оқушыларға топтық,жұптық,
жеке бағалауды тапсырамын,сабақ соңында барлық балды қосып,қорытынды бағасын шығарамын. Бейнелеу пәнімен байланысты.
Интербелсенді тақтамен жұмыс жасатамын.
Рефлексия
Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?
Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды?
Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?
Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?
Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқуды да, оқытуды да)?
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге не көмектесетінін білдім?
Балаларды тез ойлануға,жинақылыққа үйрету керек екенін білдім.