HTML – дегі фреймдерді ??жатта бірнеше б?лімде к?рсету, салын?ан ж?не т?уелсіз терезелер т?рінде болуы м?мкін


Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
«Рымбек Байсейітов атындағы Семей қаржы-экономикалық колледжі» РМҚК
Ашық сабақ материалы
Пән: «Информатика»
Тақырыбы: «HTML – дегі фреймдерді құжатта бірнеше бөлімде көрсету, салынған және тәуелсіз терезелер түрінде болуы мүмкін»
Топ: 2 негізгі ВТ-1
Дайындаған: Р.С. Раева

2016-2017 оқу жылы
Арнайы пәндер циклдық комиссиясы-1 отырысында қаралып талқыланды
Хаттама №_____ «____»____________________2016 ж.
Циклдық комиссия төрайымы__________ Мукушова Л.А.
№18 Сабақтың технологиялық картасы (жоспары)
Топ Күні
2 негізгі ВТ-1 16.11
Пән: Информатика
Бөлім: 10 бөлім. Компьютерлікжелі, Интернет
Курс тақырыбы : 10.6. тақырып. WEB-беттеріндегі фреймдер мен графиканы қолдану.
Сабақтың тақырыбы: HTML – дегі фреймдерді құжатта бірнеше бөлімде көрсету, салынған және тәуелсіз терезелер түрінде болуы мүмкін.
Сабақтың типі: аралас, модульдік технология элементтерін қолдану
Сабақтың түрі: тәжірибе
Оқушылардың дайындық деңгейіне қойылатын талаптар
Базалық құзыреттілік Ақпарат және ақпараттық үрдістер. Компьютерлік вирустар. Компьютерлік курстардан қорғанудың негізгі әдісі. Архивациялық бағдарлама. Архивтік файл, архиваторлық бағдарламаның қолданылуы. Жұмыс үстелі операциялық жүйесі. Windows. Негізгі ұғымдары. Windows – тағы терезелерінің түрлері. Файлдармен жұмыс. Жарлықтар мен бумалар құру және өшіру Windows-тағы сілтеме терезесі. Дискілермен жұмыс. Ақпаратты санау және жазу. Word бағдарлама терезесі. Текстік редакторы. Excel бағдарламасы. Бағдарлама терезесі. Графикалық мүмкіндіктері. Локальдік желі. MS Network бағдарламасы.
Кәсіптік құзыреттілік Paint графикалық редакторымен жұмыс. Фигура құру оны жазу. Paint бағдарламасында сурет салу. Мәтін теру. Бағдарламада құжатты ашу, құру, сақтау. Мәтін фрагметтерін өшіру, ұйымдастыру. Калькулятор бағдарламасында қарапайым күрделі есептеулерді шығару. Excel- ді сандық іздеу үшін қолдану. Желіде жұмыс істеу.
Сабақ мақсаттары
оқытушылық HTML – дегі фреймдер түсінігімен танысу және оларды тәжірибеде қолдану
тәрбиелік Адамгершілік қасиеттерін тәрбиелеу. Өзіндік тәуелсіздігін қалыптастыруға жәрдемдесу. Әлемді эстетикалық қабылдауға тәрбиелеу. Көзқарастарын қалыптастыру. Таңдаған мамандықтарына қызығушылығын тәрбиелеу. Еңбек мәдениетін қалыптасытыру.
дамытушылық Тәлімгерлердің HTML – дегі фреймдер құрылымын логикалық ойлай алуын дамыту. «Информатика» пәніне арналған жалпы қабілеттерін дамыту. Тәлімгерлердің «Информатика» пәніне қызығушылықтарын ояту. Есте сақтау, сөйлеу, елестету, ойлау(логическалық, абстрактілі) дамыту. Қабілеттерін қалыптастыру жұмыстарын жалғастыру. Бұрынғыдан да ортағырақ қорытынды жасау мен байқауды іске асыру.
Пәнаралық байланыс
Қамтамасыз ететін Пән: Информатика
Курс тақырыбы: 10.5 HTML құжатын құрылуы.
Қамтамасыз етілетін Пән: «Компьютерлік желілер және жүйе әкімшілігі»
Курс тақырыбы: 6.1 HTML. Құжаттарды құру және редакциялау.
Сабақтың жабдықталуы
Көрнекілік құралдар Тірек конспект
Таратпа материалдар ДК, карта, электронды материалдар
Оқытудың техникалық құралдары HTML, Браузер, Блокнот
Әдебиет: негізгі Балафанов Е.К.30 уроков по информатике.
Қосымша Стив Джонсон. «М.Microsoft Office»
Романов Ю.Д. «Ақпараттық технологилар»,
Сабақ мазмұны
№ эле-ментаСабақ элементі, қарастырылатың сұрақтар,
оқытудың әдістері мен тәсілдері Қосымшалар, өзгерістер
1. Ұйымдастыру (2 мин)
Кабинеттің сабаққа дайындығын тексеру
Компьютерлердің сабаққа дайындығын тексеру
Оқушылармен амандасу
Оқушыларды түгендеу
Сабақтың мақсатымен таныстыру 2. Өткен материалдарды қайталау (10 мин)
(Тест «Айрен» бағдарламасы арқылы)
Тесттің қазақша нұсқасы:
1.МҚБЖ Microsoft Access-те 1->1 байланысы қалай аталады?
Сұраныс шебері (Мастер запросов)
Желілік модель (Сетевая модель)
Кілттік өріс (Ключевое поле)
Реляциялық модель (Реляционная модель )
Иерархиялық модель (Иерархическая модель)
2. МҚБЖ Microsoft Access-те кесте құрудың неше жолы бар?
2
3
4
5
6
3.«Юникод»-ты қандай бағдарламада таңдаймыз?
HTML
МКБЖ Microsoft Accessете
Cisco Packet Tracer Studentе
ISO/OSI-де
IP-адресте
4. Желідегі компьютердің жеке уникальды мекен-жайы дегеніміз не?
HTML
TCP/IP
IP
ISO/OSI
WAN
5. Тег дегеніміз не?
Жеке адресі
Кескін
HTML құжат құрушы сөз
Мәлімет нұсқасы
HTML құжаты
6. HTML тілінде тегтің жабылуында қойылатын тыныс белгісінің атауы кандай?
Слэш
Слэтш
тегтің атауы
сызықша
белгі
7.<HTML> теги нені білдіреді?
тегтің ашылуы мен жабылуы
HTML тілінде жазылуын білдіреді, тегтің жабылуы
HTML тілінде жазылуын білдіреді, тегтің ашылуы
бағдарлама атауы
бағдарлама кеңейтілуі
8.HTML тілінде <font color> деген тег нені білдіреді?
Шрифттің түсі
шрифттің көлемі
шрифттің атауы
шрифттің түрі
артқы сурет
9. HTML тілінде <Body> деген тег нені білдіреді?
тегтің ашылуы, құжат денесі
тегтің жабылуы, құжат басы
тегтің ашылуы, құжат соны
тегтің жабылуы, құжат соны
тегтің ашылуы, құжат басы
10. HTML тілінде құжатқа кажетті материалдар бір папкада орналасуы неге міндетті?
Себебі, кэш жады көрсетілген адресін таба алмай қалады
кэш жады тез таппауы үшин
HTML тілінде құжатқа қажетті материалдар бір папкада орналасуы міндетті емес
көршілес папкада орналасуы керек
ол құжат ДК қорында мүлде болмауы қажет
Тесттің орысша нұсқасы:
В какой программе мы выбираем «Юникод»?
А. HTML В. в СУБД Microsoft Accessе
С. В Cisco Packet Tracer Studentе
Д.В ISO/OSI Е.В IP-адресах
2. Уникальный адрес отдельного компьютера в сети?
А. HTMLВ. WAN С. TCP/IP Д. ISO/OSI Е. IP
3. Связь 1->1 в в СУБД Microsoft Accessе как называется?
А. Мастер запросов В. Реляционная модель С. Сетевая модель
Д. Ключевое поле Е. Иерархическая модель
В СУБД Microsoft Accessе есть сколько путей создания таблицы?
2
3
4
5
6
Что такое Тег ?
слово составляющее HTML документ
изображение
данные
База данных
уникальный адрес
В языке HTML в закрытие тега ставиться какой знак, и его
Название?
Слэш
Слэтш
Название тега
Дефис
Знак
Тег <HTML> что обозначает?
открытие тега, начало
закрытие тега, конец
окрытие тега, середина
закрытие тега, начало
закрытие тега, середна
В языке HTML тег <font color> что обозначает?
цвет шрифта
название сайта
уклон шрифта
название шрифта
вид шрифта
в языке HTML тег <Body> что обозначает?
открытие тега, основная часть
окрытие тега, конец
закрытие тега, основная часть
закрытие тега, конец
окыртие тега, начало
В языке HTML документы которые необходимые для создания HTML документа почему должны быть в одной папке?
потому что, кэш-память неможет найти по указанному адресу
в языке HTML документы которые необходимые для документа HTML почему недолжны быть в одной папке
необходимые документы можно и несохранять в ПК
надо сохранить в соседней папке
надо сохранить в интернете 3. Жаңа тақырыпты түсіндіру (10 мин)
Сабақтың тақырыбы: HTML – дегі фреймдерді құжатта бірнеше бөлімде көрсету, салынған және тәуелсіз терезелер түрінде болуы мүмкін.
Жоспар:
HTML – дегі фреймдерді құжатта бірнеше бөлімде көрсету, салынған және тәуелсіз терезелер түрінде болуы мүмкін. 4. Тәжірибелік жұмысты орындау (30 мин)
Жоспар:
Жаңа сабаққа арналған тәжірибелік жұмыс үлгісін көрсету және түсіндіру
Өздік тәжірибелік жұмысты орындау
Өздік тәжірибелік жұмысты тексеру 5. Жаңа тақырыпты бекіту (10 мин)
Жоспар:
Бір-біріне сұрақ қою 5 Сабақты қорытындылау, оқушыларды бағалау (5 мин)
Бағалау парағы/ Лист для оценование
1. Тест 2. Дәріс/Лекция 3. Жаңа сабаққа арналған тәжірибелік жұмыс үлгісін орындау/Выполнение примерного практического задания для новой темы 4. Өздік тәжірибелік жұмысты орындау/Выполнение самостоятельного практического задания 5. Жаңа тақырыпты бекіту/Закрепление новой темы Қорытынды баға/Итоговая оценка 6 Рефлексия (2 мин)
Жоспар:
Интелектті IQ-тілегі
(Ең жоғары балл алған студент өз группаластарынан бір тілек сұрайды. Ол сұрақ не тапсырма немесе бір өнер болуы мүмкін. Көңілін ешкімнің қайтаруға қақысы жоқ. Бұл шарт тек қана «Информатика» пәнінің соңына дейін ғана жүзеге асырылу құқығы бар) 7 Үйге тапсырма беру (1 мин)
Қайталау
By hand бумасындағы 8-ші тәжірибелік жұмысты орындау (үлгісін және өздік тапсырмасын қоса) Оқытушы __________ Раева Р.С.
Сабақтың барысы
I. Ұйымдастыру кезеңі
а) Дәрісхананың гигиеналық тазалығын тексеру;
ә) Интерактивті тақтаны қосып, сабаққа дайындау
б) Студенттерді түгендеу;
д) Кезекшілерден үйге не берілгендігі жөнінде сұрау
в) Студенттердің сабаққа дайындығын тексеру;
г) Сабақтың мақсатымен, барысымен таныстыру.
Сәлеметсіздер ме! Отырыңыздар! Кім кезекші? Сабақта кім жоқ? Үйге не берілді?
Дәптерлеріңізді ашып, бүгінгі күнді және сабақтың тақырыбын жазып алыңыздар.
Бүгінгі сабақтың мақсаты:
HTML – дегі фреймдер түсінігімен танысу және оларды тәжірибеде қолдану Сабақтың тәрбиелік мақсаттары:
ІІ. Үй жұмысын сұрау
Үй тапсырмасын «Тест» арқылы тексеру. Үйге берілген дәріс және өткен дәріс материалдарынан құралған қазақша-орысша тест сұрақтары ретінде беріледі. 5 жауап нұсқасы, 1 ғана дұрыс жауап болуы тиіс.
Төменде қазақша тесттің нұсқасы келтірілген:

Төменде орысша тесттің нұсқасы келтірілген:

Пайыздық көрсеткішпен бағаланады. Көршісін бағалау парағына әр кезең соңдарында бағалайды. Тест бойынша қиналған не қате кеткен сұрақтарына көршісі екеуі бірге жауап іздейді.
ІІІ. Жаңа сабақ(10 мин)
Сабақтың тақырыбы: HTML – дегі фреймдерді құжатта бірнеше бөлімде көрсету, салынған және тәуелсіз терезелер түрінде болуы мүмкін.
Жоспар:
HTML – дегі фреймдерді құжатта бірнеше бөлімде көрсету, салынған және тәуелсіз терезелер түрінде болуы мүмкін.
Жаңа сабақ материалын ең алдымен студенттер өздері оқып, содан кейін көршісі-көршісіне түсіндіреді. Қажетті жерін жазып алады. Көршісін бағалау парағына әр кезең соңдарында бағалайды.
1. HTML – дегі фреймдерді құжатта бірнеше бөлімде көрсету, салынған және тәуелсіз терезелер түрінде болуы мүмкін.
HTML – дегі фреймдер авторларңа құжатты бірнеше бөлімде көруге мүмкіндік береді. Ол бөлімдерді тәуелсіз және салынған терезелер деп атаймыз. Бұл дизайнерлерге кейбір ақпаратты көруге (видимой) қалдыруды қамтамасыз етеді. Осы уақытта басқа ақпарат айналып немесе жүктеліп жатады. Мысалы, бір терезедегі бір фреймде статикалық баннер көрсетілуі, ал екніші терезеде навигациялық меню, үшінші терезеде-құжаттың өзі (екінші фреймде орналасқан навигацияның көмегімен оны айналдыруға немесе келесі тармаққа өтуге болады. ) көрсетілуі мүмкін.
Бұл фреймдер қолданылыған қарапайым құжат:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Frameset//EN"
"_THE_LATEST_VERSION_/frameset.dtd">
<HTML>
<HEAD>
<TITLE>Простой документ с фреймами</TITLE>
</HEAD>
<FRAMESET cols="20%, 80%">
<FRAMESET rows="100, 200">
<FRAME src="contents_of_frame1.html">
<FRAME src="contents_of_frame2.gif">
</FRAMESET>
<FRAME src="contents_of_frame3.html">
<NOFRAMES>
<P>В этом документе содержится:
<UL>
<LI><A href="contents_of_frame1.html">Миленький текстик</A>
<LI><IMG src="contents_of_frame2.gif" alt="Симпатичная картинка">
<LI><A href="contents_of_frame3.html">Еще славный текстик</A>
</UL>
</NOFRAMES>
</FRAMESET>
</HTML>
Бұл экранның келесідей құрылысының үлгісіне әкелуі мүмкін:
---------------------------------------
| | |
| | |
| Фрейм 1 | |
| | |
| | |
|---------| |
| | Фрейм 3 |
| | |
| | |
| | |
| Фрейм 2 | |
| | |
| | |
| | |
| | |
---------------------------------------
IV. Тәжірибелік сабақ (40 мин)
Жоспар:
Жаңа сабаққа арналған тәжірибелік жұмыс үлгісін орындау
Өздік тәжірибелік жұмысты орындау
Өздік тәжірибелік жұмысты тексеру
1. Жаңа сабаққа арналған тәжірибелік жұмыс үлгісін орындау
Жаңа сабаққа арналған тәжірибелік жұмыс үлгісін орындауға оқытушы қатысады, сонымен қатар көршісі-көршісінің қаншалықты орындағанына мән беріп, қиналған жеріне көмектеседі. Көршісін бағалау парағына әр кезең соңдарында бағалайды.
<HTML>
<BODY LINK=A26714 VLINK=D7B483 ALINK=937E5F><br><br>
<a href=egypt.png target="OKNO">Древний Египет</a><br><br>
<a href=viking.png target="OKNO">Викинги</a><br><br>
<a href=sredn.png target="OKNO">Средние века</a><br><br>
<a href=XX.png target="OKNO"> начало XX века</a><br><br>
</BODY>
</HTML>

<HTML>
<BODY >
<FONT COLOR=E5C69A>
<H2>
<p align=center>Одежда разных эпох </p>
<BR></H2>
</FONT>
</BODY>
</HTML>

<HTML>
<FRAMESET noscroll COLS="250,*">
<FRAME SRC="menu.html" >
<FRAMESET BORDER=1 FRAMEBORDER=no rows="50,*">
<FRAME SRC="top.html" >
<FRAME SRC="egypt.png" align=left NAME="OKNO">
</FRAMESET>
</FRAMESET>
</HTML>

2. Өздік тәжірибелік жұмыс тапсырмасы:
Жаңа сабаққа арналған өздік тәжірибелік жұмыс тапсырмасын орындау барысында көршісі-көршісінің қаншалықты орындағанына мән беріп, қиналған жеріне көмектеседі. Көршісін бағалау парағына әр кезең соңдарында бағалайды.
Нұсқаулық:
Пример_7 бумасын ашыңыз.
Материалы_7 бумасы файлдарын пайдаланып, HTML-құжат құрыңыз.
index.htm іске қосыңыз
Басты менюде Internet Explorer Вид/В виде HTML.
5. Internet Explorer суретті және құжат мәтінін салыстыру HTML-
Ноутбук, сіз белгілі бір шеңберінде суреттер шығысына жақтауларды және сілтемелер жасауға мүмкіндік онда тегтер мен атрибуттар тег анықтау үшін.
6. Егер Менің құжаттарым қалтасында қалта жасау.
7. Осы қалта Materialy_7 қалта мазмұнын көшіріңіз.
қалтаға Materialy_7 (жаңадан құрылған HTML-құжаттар сол кадрдың бастап аттарын жасауға, кадр ішіне бет үзілімі) файлдарды пайдаланып ноутбук HTML-құжаттар 8. жазу.
сілтеме (мәтін мен суреттер орналастыру үшін неявной үстел пішімі мен мәтін еніне пайдалануға) мәтін фрагменті жəне сурет болуы тиіс 9. Әрбір HTML-құжат.
10. нәтижесі 1-суретте шамамен бірдей болуы тиіс
1803404318000
Сур.1
Қосымша тапсырма: Егер студент уақытынан бұрын тапсырманы бітірсе, by_hand папкасынан 8-ші тәжірибелік жұмысты орындауға көшеді. Қалған студенттерге берілген уақыт аяқталғанда, қосымша тапсырма жасап отырған студент те өз жұмысын аяқтайды. Тапсырма үй жұмысы ретінде аяқталуға беріледі.
УКАЗАНИЕ:
Пример_7 бумасын ашыңыз.
Материалы_7 бумасы файлдарын пайдаланып, HTML-құжат құрыңыз.
index.htm іске қосыңызБасты менюде Internet Explorer Вид/В виде HTML.
Егер сіз шеңберінде (кадрлар) Бетті бөлуге мүмкіндік береді, ол тегтер мен атрибуттар тег анықтау үшін 5. Notepad.оң жақтауда 6. басыңыз, тінтуірдің оң жақ түймешігімен басыңыз және мәтінмәндік мәзірден таңдаңыз, HTML жылы көрінісі түймешігін басыңыз.
Егер сіз сурет картасын құруға мүмкіндік беретін тегтер мен тегтер атрибуттары анықтау үшін 7..
8. Егер Менің құжаттарым қалтасында қалта жасау.
material_ 7 файлдарын қолдану арқылы ноутбук HTML-құжаттар 9. жазу (алғашқы HTML-құжат картаның сурет кірістіру үшін, екінші HTML-құжаттың шеңберінде Бетті бөлуге болады; сондай-ақ, болуға HTML-құжаттарды жасау тиісті өрістер-карта суретті басу арқылы сол жақ жақтау жүктелген.)
Фотосуреттер Карта-пайдалану графикалық редакторы Photoshop (MapTag сүзу) аудандардың координаттарын анықтау үшін 10.. нәтижесі суретте шамамен бірдей болуы тиіс: 1

Сур.1
3. Өздік тәжірибелік жұмыс тапсырмасын тексеру:
Студенттертердің өздік тәжірибелік жұмысты қалай орындағанын көршісі-көршісін тексеріп, олардың қате-кемшіліктерін ескерту, сол арқылы қай жерде қиналғандарын сұрау. Көршісін бағалау парағына әр кезең соңдарында бағалайды.
V. Жаңа сабақты бекіту (10 мин)
Жоспар:
1. Бір-біріне сұрақ қою
VІ. Сабақты қорытындылау, оқушыларды бағалау (5 мин)
Өткен материалдарды қайталау және жаңа тақырыпты бекіту бағаларын қосып, ортақ бағасын шығару
VІІ. Рефлексия (2 мин)
-Ең жоғары балл алған студент өз группаластарынан бір тілек сұрайды. Ол сұрақ не тапсырма немесе бір өнер болуы мүмкін. Көңілін ешкімнің қайтаруға қақысы жоқ. Бұл шарт тек қана «Информатика» пәнінің соңына дейін ғана жүзеге асырылу құқығы бар.
VІІІ. Үйге тапсырма беру (1 мин)
Қайталау
By hand бумасындағы 8-ші тәжірибелік жұмысты орындау (үлгісін және өздік тапсырмасын қоса)
Тема урока: Фреймы в HTML – представление документов в нескольких разделах, которые могут быть независимыми или вложенными окнами.
План:
1. Фреймы в HTML – представление документов в нескольких разделах, которые могут быть независимыми или вложенными окнами.
1. Фреймы в HTML – представление документов в нескольких разделах, которые могут быть независимыми или вложенными окнами.
Фреймы в HTML позволяют авторам представлять документы в нескольких разделах, которые могут быть независимыми или вложенными окнами. Это обеспечивает дизайнерам способ оставлять некоторую информацию видимой, в то время как другая информация прокручивается или заменяется. Например, в одном окне в одном фрейме может отображаться статический баннер, во втором навигационное меню, а в третьем - сам документ, который можно прокручивать или переходить к другому с помощью навигации во втором фрейме.
Вот простой документ с использованием фреймов:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Frameset//EN"
"_THE_LATEST_VERSION_/frameset.dtd">
<HTML>
<HEAD>
<TITLE>Простой документ с фреймами</TITLE>
</HEAD>
<FRAMESET cols="20%, 80%">
<FRAMESET rows="100, 200">
<FRAME src="contents_of_frame1.html">
<FRAME src="contents_of_frame2.gif">
</FRAMESET>
<FRAME src="contents_of_frame3.html">
<NOFRAMES>
<P>В этом документе содержится:
<UL>
<LI><A href="contents_of_frame1.html">Миленький текстик</A>
<LI><IMG src="contents_of_frame2.gif" alt="Симпатичная картинка">
<LI><A href="contents_of_frame3.html">Еще славный текстик</A>
</UL>
</NOFRAMES>
</FRAMESET>
</HTML>
это может привести примерно к следующей структуре экрана:
---------------------------------------
| | |
| | |
| Фрейм 1 | |
| | |
| | |
|---------| |
| | Фрейм 3 |
| | |
| | |
| | |
| Фрейм 2 | |
| | |
| | |
| | |
| | |
---------------------------------------
Бағалау парағы/ Лист для оценование
1. Тест 2. Дәріс/Лекция 3. Жаңа сабаққа арналған тәжірибелік жұмыс үлгісін орындау/Выполнение примерного практического задания для новой темы 4. Өздік тәжірибелік жұмысты орындау/Выполнение самостоятельного практического задания 5. Жаңа тақырыпты бекіту/Закрепление новой темы Қорытынды баға/Итоговая оценка Нұсқаулық/Указание:
Барлық балл санын қосып, оның ортақ бағасын шығарамыз. Бағалау 100 баллдық көрсеткішпен есептелінеді. / Сложим все баллы и найдем итоговую оценку. Оцениваем по 100 бальной системе.
Оқытушы __________ Раева Р.С.
Бағалау парағы/ Лист для оценование
1. Тест 2. Дәріс/Лекция 3. Жаңа сабаққа арналған тәжірибелік жұмыс үлгісін орындау/Выполнение примерного практического задания для новой темы 4. Өздік тәжірибелік жұмысты орындау/Выполнение самостоятельного практического задания 5. Жаңа тақырыпты бекіту/Закрепление новой темы Қорытынды баға/Итоговая оценка Нұсқаулық/Указание:
Барлық балл санын қосып, оның ортақ бағасын шығарамыз. Бағалау 100 баллдық көрсеткішпен есептелінеді. / Сложим все баллы и найдем итоговую оценку. Оцениваем по 100 бальной системе.
Оқытушы __________ Раева Р.С.
Бағалау парағы/ Лист для оценование
1. Тест 2. Дәріс/Лекция 3. Жаңа сабаққа арналған тәжірибелік жұмыс үлгісін орындау/Выполнение примерного практического задания для новой темы 4. Өздік тәжірибелік жұмысты орындау/Выполнение самостоятельного практического задания 5. Жаңа тақырыпты бекіту/Закрепление новой темы Қорытынды баға/Итоговая оценка Нұсқаулық/Указание:
Барлық балл санын қосып, оның ортақ бағасын шығарамыз. Бағалау 100 баллдық көрсеткішпен есептелінеді. / Сложим все баллы и найдем итоговую оценку. Оцениваем по 100 бальной системе.
Оқытушы __________ Раева Р.С.
Бағалау парағы/ Лист для оценование
1. Тест 2. Дәріс/Лекция 3. Жаңа сабаққа арналған тәжірибелік жұмыс үлгісін орындау/Выполнение примерного практического задания для новой темы 4. Өздік тәжірибелік жұмысты орындау/Выполнение самостоятельного практического задания 5. Жаңа тақырыпты бекіту/Закрепление новой темы Қорытынды баға/Итоговая оценка Нұсқаулық/Указание:
Барлық балл санын қосып, оның ортақ бағасын шығарамыз. Бағалау 100 баллдық көрсеткішпен есептелінеді. / Сложим все баллы и найдем итоговую оценку. Оцениваем по 100 бальной системе.
Оқытушы __________ Раева Р.С.
Бағалау парағы/ Лист для оценование
1. Тест 2. Дәріс/Лекция 3. Жаңа сабаққа арналған тәжірибелік жұмыс үлгісін орындау/Выполнение примерного практического задания для новой темы 4. Өздік тәжірибелік жұмысты орындау/Выполнение самостоятельного практического задания 5. Жаңа тақырыпты бекіту/Закрепление новой темы Қорытынды баға/Итоговая оценка Нұсқаулық/Указание:
Барлық балл санын қосып, оның ортақ бағасын шығарамыз. Бағалау 100 баллдық көрсеткішпен есептелінеді. / Сложим все баллы и найдем итоговую оценку. Оцениваем по 100 бальной системе.
Оқытушы __________ Раева Р.С.