презентация урока английского языка на тему мое любимое животное (5класс)


Сынып: 5
Пәні: English
Өткізу күні:
Сабақ / Урок 48.
Тақырыбы: Мое любимое животное. Менің сүйікті жануарым. My favourite pet.
Мақсаты: Оқушыларды сүйікті жануары туралы әңгімелесу үйрету.
Цель: Научить учащихся вести беседу о своем любимом животном.
Білімділік: Оқушылардың жануарлар туралы білімдерін жинақтау, алған білімін, икемділік дағдыларын шығармашылықпен қолдана білуге машықтандыру. Закрепить знания учащихся о животных и использовать полученные знания для развития творческой работы.
Дамытушылық: Оқушылардың ойлау, сөйлеу дағдысын дамыту, сөздік қорын молайту. Развивать навыки мышления, говорения и расширения лексики.
Тәрбиелік: Оқушылардың білімін арттыру және жануарларды қорғауға баулу. Расширить знания учащихся и прививать любовь к животным.
Сабақтың көрнекілігі: оқулық, дәптер, интерактивтік тақта, суреттер, карточка
Оснащение урока: учебник, тетрадь, интерактивная доска, картинки, карточки
Күтілетін нәтиже:/Ожидаемые результаты:
А) Оқушылар тақырып бойынша сөйлесе алады. Умеют вести беседу по теме.
B) Анализ жасап маңызды тақырыпты таба алады. Умеют анализировать и находить главное.
С) Жұппен жұмыс істей алады және ағылшын тілінде тақырып бойынша сөйлейді.
Умеют работать в паре и согласно теме вести беседу на английском языке.
Уақыт
время Сабақ кезеңдері
Этапы урока Мұғалімнің іс-әрекеті
Деятельность учителя Оқушының іс-әрекеті
Деятельность ученика Бағалау
оценивание Қолда-ныла-тын модуль
Используемые модули
2 мин Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.
Психологический настрой Амандасады./ Приветствует.
Үш топқа бөлу Амандасады./ Приветствуют. формативное СТО/КМ
Атмосфера сотрудничества
2 мин Үй жұмысын тексеру Listen and repeat. Phonetic drill.
I saw, I saw, I saw
A lion at the zoo.
I saw, I saw, I saw
A baby tiger too.
I saw, I saw, I saw
A big gray kangaroo.
I saw, I saw, I saw
I saw them at the zoo. repeat формативное Использование новых технологий
5 мин Үй жұмысын тексереді
riddles about animals дайындаған жұмбақтарды шешеді формативтік бағалау 5-20мин Complete the chart.
Domestic/wild animals
Make a word.
bare
lcametacocwcrcoldieoigrfafepihpokanarooglniokonmeygotabraibtgod
pheleantbezar(keys)
Which letter is missing?
_lephant, _at, _ouse, _heep, _ion, _ow, t_ger, z_b_a,_og, _on_ey.
(keys)
Әр түрлі жұмыстарды атқарады формативное ИКТ
Обучение тому как учиться.
Обучение талантливых и одаренных.
20-40мин Сергіту сәт.
Монолог. Children, stand up! Let’s have a rest.
Hands up! Hands down!
Hands on hips! Sit down!
Hands up! To the sides!
Bend left! Bend right!
One, two, three… Hop!
One, two, three… Stop!
Stand still!
Tell about your pet.
I have a … .My pet is … .Its name is … .It is … .It likes … .Listen and repeat сумативное Новые подходы в преподавании и обучении
40-44мин Рефлексия
Бес жол өлен Синквейн: animal
Бес жол өлен жазады СТО/КМ
44-45мин Үй жұмысы/
Дом/задание
Тапсырма береді
p. 119, ex.15;
p.119, ex.16;
p.120, ex.18.
- Stand up, please.
Raise your head
Jump up high
Wave your hand
And say «Good bye!»Жазып алады