С?лем! Сені? аты? кім?


САБАҚ ЖОСПАРЫ №1
Тақырыбы:Сәлем! Сенің атың кім? Мектебі : «Бауман орта мектебі» КММ
Күні,айы: 6.09 Мұғалімінің аты-жөні: Хаджиева Ж.Қ.
Сыныбы : 1 Сабаққа қатысқан оқушылар: Сабаққа қатыспаған оқушылар саны:
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары: 1.1.1.1 Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну жəне оған сəйкес дұрыс əрекет ету(қимыл, ым ишараны қолдану, іс-əрекет жасау)
1.1.2.1 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну
1.2.3.1 Сұхбаттасын түсіну жəне түрлі тəсілмен əрекет жасау, этика нормаларын сақтап жауап бер
1.3.2.1 Мəтіндегі таныс сөздердің мағынасын түсіну
1.5.1.2 Сөйлеу барысында көптік/тəуелділік/ жіктік /септік жалғауларынмұғалімнің көмегі/үлгісі бойынша қолдану
Сабақ мақсаты Барлық оқушылар орындай алады:
Амандасу , танысу үлгілерінің қарапайым түрлерін қоладана алады.
Оқушылардың көпшілігі :
Сабақта үйренген амандасу, танысу үлгілерін адамның жас ерекшілігіне байланысты орынды қолдана алады
Кейбір оқушылар орындай алады:
Амандасу үлгілерінің басқа да түрлерін айта алады, амандасу,танысу үлгілерін өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады.
Диалог құруға/шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер:
Талқылауға арналған сұрақтар:
Не себепті... деп ойлайсыз?
Ишара:
Тұрады, отырады, сызады, белгілейді, жүреді, ойнайды
Алдынғы оқу: Жоспар
Ұйымдастыру кезеңі
Психологиялық ахуал
Жаңа тақырып
Бекіту
Рефлексия
Жоспарланған уақыт Жоспарланған жаттығу түрлері Ресурстар
Сабақтың басы
Ұйымдастыру кезеңі:
Амандасу
Сабақтың мақсатымен таныстыру:
2. Психологиялық климатты дайындау
-Қане, балалар, қуаныш шеңберін жасайық
-Балалар, бүгін көңіл-күйлерің қандай?
-Бір-біріңе қарап жақсы жылы сөздер айтыңдар
-Жақсы, рахмет. Бүгін сендер өте әдемісіңдер.

Көңіл –күйлеріңіз қандай?
3.Фонетикалық жаттығу:
Бүгінгі сабақта біз тіл жаттықтыру үшін жанылтпаш үйренеміз:
Ақ шар бар,
Көк шар бар,
Көп шар бар,
Бес шар бар. Смайликтер, жанылпаш,
Сабақтың ортасы Тапсырма-
Оқулықтың 4 бетте суретте екі қыз амандасады.
Суретпен жұмысы
Жаңа сөздер: Сәлем! Сәлеметсіз бе!
Сәлем!
Привет!
Hello!

Дескриптор-
Өз сынытасымен амандасу
Мұғаліммен амандасу
Кері байланыс-

Кіммен Сәлем! Кіммен Сәлеметсіз бе! амандасу керек?
Тапсырма-
Сөйлеу үлгілері:
-Сенің атың кім?
-Менің атым –Алма.

Дескриптор-
1-Мұғалімнің сұрағына Сенің атың кім? жауап беру.
2-Өз сыныптасқа бұл сұрақты қою.
Кері байланыс-
Ойын: сыныптап шығып, кіргенде мұғаліммен амандасып, оқушылармен амандасып, сенің атың кім? деп сұрақ қою
Тапсырма-
Жұмыс дәптерлерді ашып, тапсырмаларды орындау.
Дескриптор-
1-Бастырып сызу – 1 тапсырма
2-Аудио тапсырма-сөздерді ажырату
Кері байланыс-
Ойын:ақ қағазға жұлдыз, гұл сөздерді салғызу Суреттер
Жаңа сөздер
Аудио тапсырма
Сабақтың соңы Қорытындылау.
Жаңа сөздерді қайталау
VI. Бағалау.
Біз бүгін сабақта қалайша жұмыс жасадық?
Бәрі бүгін жақсы жұмыс жасадыңдар.
Өзіне қандай баға қоясыңдар?


Рефлексия. Кері байланыс
Біз мақсатымызға жеттік пе?
Нені үйрендік?
Мен не білемін?- Мен жаңаша нені білдім?- Менің білімім қалай өзгерді?- Мен осы біліммен не істей аламын?
смайликтер
Қосымша ақпарат
Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі нәрсе/оқыту мен оқуға қатысты/
1:
2:
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім?
1:
2: