§3.7. Рационал сандарды к?бейту


«Бекітемін »
Оқу ісі жөніндегі орынбасары
_______________ Ж.Е.Ерманова
Пәні: Математика
Сабақ жоспары
САБАҚ: §3.7. Рационал сандарды көбейту Мектеп 23
Күні: 28.11.2016ж Мұғалімнің есімі: Қабдолқызы Бақтыгүл
СЫНЫП:6а,6б Қатысқандар саны:21,20 Қатыспағандар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаты(мақсаттары) Таңбалары әртүрлі екі санның көбейтіндісін; таңбалары бірдей екі санның көбейтіндісін; рационал сандарды көбейтіп, көбейтіндіні табуды үйрету
Сабақтың мақсаттары Барлық оқушылар:
Сабақ мақсаттары Таңбалары әртүрлі екі санның көбейтіндісін біледі
Оқушылардың басым бөлігі:
Таңбалары бірдей екі санның көбейтіндісін табуды біледі
Кейбір оқушылар:
Рационал сандарды көбейтіп, көбейтіндіні табудың ережесін біледі, есептер шығаруда қолдана алады;
Таңбалары әртүрлі екі санның көбейтіндісін таба алады;
Тілдік мақсат Оқушылар:
Ережені айта алады
ой-өрісін дамыта отырып,білімдерін есептер шығаруда қолдана біледі
Негізгі сөздер мен тіркестер
Сыныптағы диолог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Таңбалары әртүрлі екі санның көбейтіндісі қалай табылады?
Екі теріс санның көбейтіндісі қалай табылады?
Көбейткіштердің біреуі нөлге тең болса, көбейтінді неге тең?
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Алдыңғы тақырып Үлестер
Жоспар
Сабақ кезеңдері Уақыты Жоспарланған жаттығулар мен тапсырмалар
Ресурстар/
Оқу үшін бағалау
Басталуы 10 мин 2 Ұйымдастыру: Сағат арқылы достармен амандасу
Мақсат: сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру
Т.А.Алдамұратова, Т.С.Байшоланов Е.С.Байшоланов
2 Топқа бөлу: Түстер арқылы оқушылар 4 топқа бөлінеді 6 Қайталау сұрақтары:
Таңбалары әртүрлі екі санның көбейтіндісі қалай табылады?
Екі теріс санның көбейтіндісі қалай табылады?
Көбейткіштердің біреуі нөлге тең болса, көбейтінді неге тең?
Ынталандыру мен мадақтау мақсатында қол шапалақтау, қате болған жағдайда «қайта бағыттау» сұрақтарын беру
Ортасы 25 мин 10 1.Тапсырма. Топтық жұмыс: Постер қорғау:
Әдісі: «Айналмалы бекет» .
I топ: №571(1,2)
II топ: №571(3,4)
III топ: №571(5,6)
IV топ: №573 Тапсырманы әрбір топ орындап болған соң, келесі топпен алмастырып өзара бағалау жүргізеді.
15 2.Тапсырма: Топтық жұмыс: Әдісі: «Жигсо»
I топ: №577(1,2)
II топ: №577(3,4)
III топ: №577(5,6)
IV топ: №574 Критерий арқылы бағалау,
Формативті бағалау: өзін-өзі бағалау, «смайликтер»
Аяқталуы 10 мин 7
Қорытынды тапсырма: №575
3 Кері байланыс.ББҮ
Оқушылар сабақ және үйренгендері туралы кері байланыстарын стикерге жазып, сабақты қортындылайды
Үйге тапсырма: №578, №579
Қосымша ақпарат Дидактикалық материалдан тапсырмалар орындату
Саралау тапсырмалары Деңгейлік тапсырмалар:
Пәнаралық байланыс. Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері. АКТ-мен байланыс. География, физика, математика
Ноутбук
Бағалау