Конспект уроку з англійської мови 1 клас
Вчитель:
Бойчук І.Г.
2014 р.
Урок 4
Дата: ___________ Клас: ___________
Тема: Як справи?
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити учнів із новою формою привітання і закріпити її вживання в усному мовленні. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Розвивати навички письма. Тренувати увагу. Виховувати культуру спілкування.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, м’які іграшки кішки й собаки (або маски).
Хід уроку
І. ПІДГОТОВ КА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting
T: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning.
T: Sit down, please.
Aim
Т: Ми з вами продовжуємо вивчати англійську мову і сьогодні дізнаємось, як ще можна вітатись. Ми повторимо пісню-привітання, а також зробимо зарядку за допомогою відомого вам вірша. Сьогодні ви також будете розігрувати багато діалогів. Отже, починаємо наш урок.
Warming up
Т: Давайте пригадаємо пісню-привітання, яку ми з вами вчили на минулому уроці. Учитель нагадує слова пісні (с. 8), потім вимовляє їх по рядку, клас хором повторює.
Після цього учні співають пісню у супроводі аудіозапису
ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Навчання діалогічного мовлення.
1) Впр. 1 (с. 10).
а) Т: Розкрийте підручники на сторінці 10 і подивіться на малюнок до першої вправи. Скажіть, будь ласка, як треба вітатись уранці? Учні відповідають на запитання вчителя.
Т: Слухайте та повторюйте. Listen and repeat.
Учитель читає фрази вправи, учні повторюють за ним. Учитель перекладає слова «boys and girls» рідною мовою.
б) Т: А зараз давайте перевіримо, чи уважні ви. Якщо я кажу «Good morning, boys!», мені відповідають тільки хлопчики, а якщо я кажу «Good morning, girls!», мені відповідають тільки дівчатка.
Учні 23 рази виконують завдання. Учитель контролює правильність його виконання.
2) Впр. 2 (с. 10).
Т: Подивіться на малюнок до вправи 2. Кого ви на ньому бачите? Як ви думаєте, що роблять діти? Так, вони вітаються і знайомляться. Слухайте та повторюйте.
Listen and repeat.
Учитель читає фрази вправи, учні повторюють за ним. Потім учитель разом з одним із учнів розігрує діалог, причому учень має назвати своє ім’я. Після цього інші учні парами по черзі виходять до дошки та розігрують діалог. Учитель контролює правильність виконання завдання. Наприклад:
P1: Good morning! What’s your name?
P2: My name is Petro.
P1: Nice to meet you!
2. Physical Activity
Учитель вимовляє рядки вірша (с. 7) та жестами показує учням, що треба робити. Учні повторюють, виконуючи необхідні дії. Учитель також може запропонувати одному з учнів провести зарядку.
3. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1) Впр. 3 (с. 11).
Т: Подивіться на малюнок до вправи 3. Кого ви на ньому бачите? Як ви думаєте, що роблять діти? Так, вони вітаються. Давайте зараз дізнаємось, як ще можна вітатись. Слухайте та повторюйте. Listen and repeat.
Учитель читає фрази вправи, учні хором повторюють за ним (2 рази).
2) Впр. 4 (с. 11).
Т: Подивіться на малюнок до вправи 4. Кого ви бачите? Так, кішка й собака запитують одне в одного, як справи. Давайте дізнаємось, як вони це роблять. Слухайте та повторюйте. Listen and repeat.
Учитель читає фрази вправи, учні хором повторюють за ним.
Т: У нас також є іграшки (маски) кішки й собаки, і ми з вами можемо розіграти цей діалог.
Учитель пропонує двом учням вийти до дошки, дає їм маски тварин, пропонує придумати імена або використати імена, подані у вправі підручника. Учні розігрують діалог перед класом. Учитель стежить за правильністю виконання завдання. Потім інші учні парами по черзі виходять до дошки та розігрують діалог, надягнувши маски.
3) Впр. 5 (с. 11).
Т: А тепер давайте розіграємо такий діалог, тільки будемо ще й вітатися і називати свої імена.
Учитель у парі з одним із учнів розігрує діалог. Потім пропонує двом учням вийти до дошки і виконати те саме. Після цього інші діти по черзі парами виходять до дошки та розігрують діалог. Учитель стежить за правильністю виконання завдання. Наприклад:
P1: Hello, Sasha! How are you?
P2: Hello, Taras! I’m fine. And you?
P1: I’m fine, thank you.
4. Physical Activity
Учитель вимовляє слова та жестами показує учням, що треба робити, спонукаючи їх повторювати фрази та дії.
Т: Stand up!
Учні підводяться та повторюють слова.
Т: Good morning!
Учні вітаються один з одним за руку та повторюють слова.
Т: Goodbye!
Учні машуть один одному рукою, повторюючи слово.
Т: Sit down!
Учні сідають, повторюючи слова.
5. Writing
1) РЗ, впр. 1 (с. 5).
Т: Давайте виконаємо першу вправу на сторінці 5 в робочому зошиті. Учитель показує вправу та пояснює, що треба зробити. Учні виконують завдання. Учитель ходить по класу та контролює правильність його виконання.
2) РЗ, впр. 2 (с. 5).
Т: Тепер давайте виконаємо другу вправу.
Учитель показує вправу та пояснює, як її виконувати. Учні самостійно працюють, а потім три-чотири пари по черзі розігрують міні-діалоги за зразком. Учитель контролює правильність вимови слів.
ІІІ . ЗА КЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Summarizing
Заключна бесіда з учнями.
Т: Скажіть, будь ласка, які нові слова й фрази ви вивчили сьогодні на уроці? Що вам сподобалося більше за все? Учні по черзі відповідають.
Saying Goodbye
T: Stand up, please! Goodbye, children!
Ps: Goodbye!
Відкритий урок
з англійської мови
у 1 класі
на тему:"Як справи?Monotype Corsiva