Will people live on the Moon?


Date: 19.02.2015. Subject: English Grade: 6
Тақырыбы: Will people live on the Moon?
Мақсаты
To introduce pupils with new material, to bring up pupils interests in different professions and to help them to love them; to enlarge pupils’ vocabulary.
Күтілетін нәтиже Тақырып бойынша жаңа сөздерді меңгереді, сын есімдерді сөйлемдерде қолдануға дағдыланады, топтық, жұптық жұмыстарда белсенділіктері артады.
Түйінді идеялар (кілтті сөздер) Vocabulary about professions.
Сабақ кезеңдері: Сабақ барысы Бағалау ресурстар
Кіріспе
1.Organization moment.
Checking home task. Divide into three groups. «Үш шапалақ» арқылы бағалау Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 6 сынып, Алматы, Атамұра 2011. Интерактивті тақта, маркер, түрлі түсті бояу, бағалау парақтары.
Стикерлер
Плакаттар
«Ағылшын тілі мектепте» журналы, «Мектептегі шет тілі» журналы.
Интернет көздері
Тұсаукесер 2. Warm up. Find the odd one out.
A. a. doctor, engineer, waiter, banker
b. face, head, foot, hair, neck
c. cheese, orange, apple, banana, lemon
d. year, month, season, week, clock.
B. a. English, Russian, Maths, Kazakh
b. football, hockey, tennis, volleyball
c. windy, foggy, sunny, snowy
d. bus, car, sun, train. «Үш шапалақ» арқылы бағалау Негізгі бөлім 3.Vocabulary and pronunciation.
4.Pair work. Ex.2. Read the question and write all the ideas which come to your mind.
5.“Jigsaw”. Ex.5. Read and answer the question. Do you agree? «Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау. Қорытынды «Шындық па, жалған ба» әдісі. Ex.6. True or false?
T F
Cities will be very big. ………. ………..
There will be cities under the sea. ……… ……......
People will live in 300-storey buildings. ……… ……….
Robots will do more work for people. ……… ……….
Children won’t go to school. ……… ……….
Computers and TV will teach them. ……… ………..
People will have video telephones. ……… ……….
Robots will work on farms and in factories. ……… ……….
Some people will live on the moon or in space. ……… ……….
People will grow food in space. ……… ……….. Топтық бағалау. Қосымша оқу
Үйге тапсырма Ex.6.p.143.
Рефлексия
I like…
I don’t like…