?дебиеттік о?у 3 — сынып Мені? атым ?ожа


САБАҚ: Менің атым Қожа МЕКТЕП:
Күні: Мұғалімнің есімі: Маликова Назира Сагитовна
СЫНЫП: 3 «Б» Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақта меңгерілетін дағдылық мақсаттар О 2.9 Түрлі дереккөздерден ақпарат ала алады
Ж 3.3 Шығармашылық жұмыстарды түрлі формада ұсыну
Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар:
3.2.9.1 Шығарманың мазмұнына сәйкес түрлі дереккөздерден нақты ақпараттар және басқа үлгідегі ( иллюстрация, әдеби кітаптар, музыка, мултфильм, видеофильм) нұсқаларын таба алады. Автор туралы СКТТ арқылы танып біледі;
Оқушылардың басым бөлігі:
Мәтін бойынша сұрақтар құрастыра алады
Кейбір оқушылар:
Шығарманы комикс арқылы ұсына алады.
Бұрыннан бар білімдері «Екі дос» мәтінін оқиға картасы арқылы тексеру
ЖОСПАР
Жоспарланған уақыт Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) Ресурстар
Басталуы І . Ұйымдастыру кезеңі.
Тренинг
«Менің атым....» (оқушылар өз есімдерін 3 тілде айту)
2. Топқа бөлу (ақылды, шыншыл, )
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.
«Оқиға картасы»
35941018732500Атауы 38862019684900Кейіпкер Ахуал желісі
10223491206500
Шешімі -3048018859400Проблема Оқиға барысы
127001333400
Компьтер ( музыка жіберу)
Адам қасиеттарі жазылған кеспе қағаздар
Таратпа қағаздар
868680960120Автордың аты-жөні
0Автордың аты-жөні
Ортасы Автордың өмірімен танысу СКТТ арқылы.
2752544769260070739076835002105025730250016153497556500120269073025007073895397500
2166075-363Бүгінгі шығармасы не туралы болады деп ойлайсыңдар
00Бүгінгі шығармасы не туралы болады деп ойлайсыңдар
168402074930Шығармалары
00Шығармалары
126256175837Туған жылы
00Туған жылы

794385-2540Туған жері
0Туған жері

Мәтінмен танысу
«Менің атым Қожа» фильмінен үзінді көру.
Мәтіннің мазмұнымен танысу.
«Қарлы кесек» әдісі ( топтар бір-біріне сұрақтар қояды) Энциклопедия мен кеспе қағаздар
Оқулық, планшет.
Аяқталуы Топтық тапсырма
1 – топ: мәтінмен бейнені салыстыру
2 – топ: мәтіннің кейіпкерімен қазіргі заман оқушыларын салыстырыңдар
3 – топ: фильмнің басты кейіпкері туралы білу
4 – топ: шығарма бойынша комикс ұсыну Кеспе қағазы, оқулық, планшет, а3 қағазы, түрлі түсті фломастерлер
Қосымша ақпарат
Комикс туралы айтып беру. Комикс ( ағылшын тілінен аударғанда соmic – күлкілі) – суретті әңгімелер, комикс әдебиет пен бейнелеу өнері секілді өнер түрлері сипатты. Комикстың көптеген анықтамалары бар. Олардың барлығы ақыр соңында оның белгілі бір әңгіме туралысөз шертетін суреттердің тізімі сай келеді. Комикс – бұл хикая мен визуалды іс-әрекеттің бірлігі.
1963 жылы түсірілген фильм. кейіпкері НұрланСегізбаев. 28 қазан 1951 жылы туған.
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс
Үлгілі оқушы жобасын жасауБағалау критерийлер Дескрипторлар
1.Шығарманың мазмұнына сәйкес түрлі дереккөздерден нақты ақпараттар және басқа үлгідегі нұсқаларын таба алады
2.Шығармашылық жұмыстарды түрлі формада ұсына алады
АКТ қолданады
Тақырыпқа сай комикс жанрына сурет салады
Орыс тілі, ағылшын тілі, бейнелеу өнері
Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1.
2.
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1.
2.
Сабақ барысында мен немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?
Бағалау парағы
Оқушының аты-жөні Оқиға картасы СКТТ Мәтінмен жұмыс Топтық жұмыс Бағасы