Конспект уроку з англійської мови 2 клас
Вчитель:
Бойчук І.Г.
2014 р.
Тема: Зовнішність
Підтема: Частини тіла
Мета:
Практична:
- розширювати навички усного мовлення з використанням вивченої лексики, мовних зразків;
- формувати навички монологічного мовлення на рівні речення;
- удосконалити навичку учнів вживання ГС «has got, have got» в
усному мовленні на рівні фрази.
Освітня:
- поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови;
- закріпити вивчений лексичний матеріал, формувати навички усного мовлення.
Розвиваюча:
-розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;
-розвивати фонематичний слух, довільну увагу і пам'ять при слуханні;
-розвивати навички усного мовлення на основі діалогу за темою.
Виховна: -виховувати культуру спілкування, цілеспрямованість, інтерес до
вивчення іноземної мови.
Обладнання: тематичні картки, проектор, комп’ютер, мікрофон, кольорові олівці
ХІД УРОКУ
Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Привітання.
T: Good morning everyone!
Ps: Good morning
T: Are you ready for a brand new day?
Ps: Yes.
T: Very good, my dear.. Сьогодні до нас завітало багато гостей. Давайте привітаємося з ними.
Ps: Good morning.
T: Sit down, please. На сьогоднішній урок до нас хочуть завітати казкові герої, але вони загубилися на зупинках по яких ми подорожуватимемо і будемо їм допомагати вчити нові слова, писати їх, навчимо їх описувати зовнішність, а також будемо виховувати дружність. Do you want to have new friends? Чи хочете ви мати нових друзів? Then let’s start our lesson!
Повідомлення теми та мети уроку
T: Тема нашого уроку "Частини тіла". Наприкінці уроку ви повинні назвати частини вашого тіла. Сьогодні ми будемо співати пісні, ми будемо говорити по-англійськи, і зробимо деякі вправи ... Ви повинні не тільки слухати, але і чути мене.
Уведення в іншомовну атмосферу
T – We know all the colours and animals. Ми вже з вами вивчили кольори і тварин. Давайте пригадаємо їх.
T – Now look at the blackboard, please.
What is it? (на інтерактивній дошці з’являються тварини, діти називають їх та колір)
S1 – It’s a zebra.
T – What colour is it?
S1 – It’s blue.
Мовленнєва зарядка.
T: Ми вирушаємо в подорож і перша наша станція станція «ЗНАЙОМСТВО» і тут нашої допомоги чекає новий друг, він хоче з вами познайомитись, ми повинні допомогти йому в цьому. It is teddy- bear
Hello. My name is Teddy. What is your name?.....
T: Беремо нашого нового друга і продовжуємо нашу подорож.
Фонетична зарядка
Game «Find the sound [p]»
T: Зараз ми зупиняємось на ФОЕТИЧНІЙ станції і тут ми можемо зустріти Буратіно. Він знайшов листа і в ньому потрібно знайти слова із звуком [p], а він не вміє. Let's help him.OK?
Ch: OK.
T: Well. Тоді почувши слово із звуком [p] сплесніть в долоні. Аге you ready? Ви готові?
Ch: Yes, of course.
T: Pen, ten, lip, ball, hips, leg, pet, cat, pencil, rabbit, red, pig, map, clap, nose, body, pig, lesson, hand, pink.
T: Very good. Now repeat after me words with a sound [p]. Pen, lip, hips, pet, pencil, pig, map, clap, pig, pink.
Основна частина уроку.
Повторення лексики.
T: Wonderful. Ми прибули на станцію ПОВТОРЕННЯ СЛІВ. Тут ми зустріли Кота у Чоботях і нам потрібно допомогти йому розгадати кросворд. Let’s help him? OK?
Ps: OK
T: What is it?
Ps: It is
Вживання граматики
Т: Наступна станція «ГРАМАТИЧНА». Тут загубився маленький Гномик, бо він не вміє описати свою зовнішність. Для цього нам треба використати дієслово Have got «мати».
T: «Have got» ми кажемо, коли хочемо сказати, що я щось маю, а якщо ми кажемо, що він, вона або воно щось має, то нам потрібно «have got» замінити на «has got».
Т: Давайте з вами повторимо нове слово «я маю». Please, look at the blackboard and say.
Нарешті ми можемо описати зовнішність Гномика. Скажіть будь ласка що він має.
Фізкультхвилинка
Т: OK. Тепер ми зупинимось на Станції ВІДПОЧИНКОВІ». Do you like to relax? Чи любите ви відпочивати?
Ch: Yes, of course.
T: Клоун хотів відпочити, але він не може вивчити фізкультхвилинку. Давайте покажемо як ми вміємо відпочивати
Словникова гра «Знайди словo»
T: Наступна наша станція «ПОШУКОВА» і тут нашої допомоги потребує Незнайко, бо він ще досі не знає слів. А ми знаємо, правда? Maybe we help him? Можливо ми йому допоможемо?
L E G L R T A E
N T O E H D E S
S R T H E A D Y
F I N G E R V W
J E D I A R M S
T F E E T Q P G
LEG
TOE
HEAD
FINGER
ARM
FEET
T: Excellent. Look at the board, please. It’s time for a game – word search.
Find the words in the table and circle them, please. (на дошці зображено кросворд, діти підходять, шукають слова та обводять їх, можна використати інтерактивну дошку)
Аудіювання тексту.
T: Do you like to colour pictures? Ви любите кольорові картинки? Ми прибули на станцію «ВЕСЕЛКОВУ» і ми повинні допомогти Лисичці розмалювати., а кого саме ви зараз дізнаєтесь.
Who is this? Так, правильно – це є Лунтік. Ви повинні слухати текст і розмалювати вашого Лунтіка відповідно до інструкцій. Are you ready? Ти готовий? Let’s start. Давайте почнемо
Listen and colour Luntik
Luntik has got blue eyes and black nose. It has got red cheeks and pink ears . Luntik has got pink hands and brown legs.
Гра «Назви частини тіла»
Повторення лексичних одиниць.
T: Well done! А зараз ми прибули на станцію ЛІСОВОЇ ШКОЛИ. На ній нам потрібно допомогти Мудрій Сові і вчителю цієї школи вибрати учня лісової школи з назвою потрібної частини тіла . Look at this blackboard.
(клацнути мишкою на учня дає результат: якщо відповідь вірна – герой підручника буде в будиночку, якщо відповідь невірна – він зникне)
Т: - Як англійською буде слова тіло?
Яка тваринка має це слово?
Фізкультхвилинка
Т: OK. Ми знову зупинимось на «Станції відпочинку».
Рольова гра «At the doctors»
T: Наступна наша станція «ЗДОРОВЯ» . На цій станції ми повинні допомогти Лікарю Айболиту лікувати дітей.
Хлопчик1: Good morning doctor. My leg – I can not jump.
Лікар : Well
Хлопчик1: Oh, doctor, thank you ! My legs ! I can jump ! Hop , hop, hop, good bye!
Лікар: Very good, good bye!
Дівчинка1: Good morning doctor.
Лікар:Good morning, how are you?
Дівчинка1: I am bad. My hands – I can not clap.
Лікар: Well, well. That’s all.
Дівчинка: Thanks a lot. I can clap. Fine.
Лікар: Good luck!
Хлопчик2: Good morning. Doctor, help me.
Лікар: Good morning,what.
Хлопчик2: My eyes – I can not see my friends.
Лікар: Let me see..
Хлопчик2: Wow, I am very glad, thanks. I can see my friends.
Лікар:Good bye.
Заключна частина уроку
Домашнє завдання
T: -Well, children. На домашнє завдання вам потрібно розгадати кросворд.
Підведення підсумків уроку
T: Ми закінчимо нашу подорож на ПОЕТИЧНІЙ станції і останнім нашим другом буде Сорока-Білобока, нам потрібно допомогти їй відгадати загадки. Help his. Are you ready?
При будь-якій погоді,
Турбуюсь я про тіло body
Від плеча до ніг! Все- сам,
Руку називаю arm.
Допоможе мені завжди friend.
Руку ми ж назвали hand
А щоб «не розбити глек»
Ногу ми назвали leg.
Правди, друзі, ніде діти
Палець по-англійськи finger.
В коліні ногу ти зігни
Коліно по-англійськи knee.
Від заборонених конфет
Розболілась сильно head
За погане, що затієм,
Ми отримаєм по ear
T – Very good job. We have got friends. They are very happy. Ми сьогодні з вами знайшли нових друзів. Вони дуже задоволені нашою допомогою. Do you like the lesson?
Ss – Yes.
T – Excellent! Казкові герої вам вдячні за допомогу і за вашу хорошу працю залишили вам нагороди. Софійка, Марійка you worked perfect! Олег, Влад – well done!
Your work is very good today! Stand up, please. The lesson is over. Good bye, children! Thank you for the lesson.
Ps.: Good-bye teacher! Thank you for the lesson, too.
Бойчук І.Г.
Відкритий урок
з англійської мови
у 2 класі
на тему:Monotype Corsiva