презентация к уроку английского языка We love the world


Жамбыл ауданы, Антон Макаренко атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пән мұғалімі: Қосаев Е.Т.Сабақтың тақырыбы: Біз әлемді сүйеміз. We love the world. Сабақтың мақсаты: Жаңа лексикалық сөздермен танысу, алған білімін өмірде қолдануына әсер ету.Дереккөздерді бірлесе талдайды, танымдық іс-әрекеттерін дамытуда бірлесе жұмыс жасайдыКүтілетін нәтиже: Сабақтың барысы:Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушылардың іс-әрекетіҰйымдастыру әрекетіСәлемдесу Сергіту сәті «Қызыл өрік» бейнеролигіне қарап балалардың қимылын орындату Топқа бөлу, «Мозайка» әдісі арқылы тақырыпқа сай сурет қиындыларын таратып, сол суреттер бойынша топқа бөлу Іс-қимылды жасайды, бейнеге қарап билейдіҚима қағаздарды біріктіріп, картинка құрастырады. Берілген суреттер арқылы топқа бөлінеді Өткен тақырыпты еске түсіруСемантикалық карта арқылы үй тапсырмасын тексеруОқушылар ағылшын және қазақ тіліндегі баламаларын жазадыЖаңа сабаққа кіріспе«Миға шабуыл» стратегиясын қолдану.«Қоршаған орта және табиғат» тақырыбында суреттер мен видеобейнелер ұсынылады, осы бейнелер жайлы өз пікірін білдіру. Оқушылар көрсетілген суреттер мен видеобейнелер жайлы өз пікірлерін айтып, талқылайды. Дәлелдемелер келтіреді. Жаңа сабақтың мазмұнын ашуСөздікпен жұмыс: pollute, pollution destroy , rubbish , litter , litterbin Doing exercises Exercise 2. Listen and read Exercise 3. Complete the sentences Answer the questions: Do you worry about the nature? How can we protect the environment? What are the biggest problems facing our environment? Which countries are leaders in caring about the environment? Do people in your country protect the environment? Do you think we can save our planet, or it’s to late? «We love the world» тақырыбына байланысты жаңа сөздерді меңгеру. Электронды оқулықтағы сөздерді қайталап, дыбыстайды. Сөздікпен жұмыс жасайды. Оқушылар жаттығуларды орындайды, жұмыс дәптеріне жазады. Топпен бірлесе отырып сұрақтарға жауап береді Ой толғанысЖаңа сабақты қорытындылау «Автор орындығы» әдісі арқылы өз ойларын білдіру. Тапсырманы топтасып талқылайды, әр топтан бір оқушы шығып, берілген тақырып бойынша өз ойын білдіреді.Бағалау«Смайлик» арқылы бағалау. Кері байланысТоптың әр мүшесі кері байланыс парағын толырады.Стикерлерге өздерінің сабақтан алған әсерлерін білдіреді Үйге қосымшаExercise 6. Write a letter about pollution in your country. Оқушылар тапсырманы күнделіктеріне жазады Модульдерінің қамтылуыОқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерСыни тұрғыдан ойлауға үйретуОқыту үшін бағалау және оқуды бағалауОқыту мен оқуда ақпараттық коммуникациялық технологияларды (АКТ) пайдалануТалантты және дарынды балаларды оқытуОқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқуОқытуды басқару және көшбасшылық АКТ-ны қолдана отырып,мұғалім сабақ беретін пәнді ғана емес,оқушының дамуына ықпал етеді. (нұсқаулық 66-бет)Сергіту сәтіҰйымдастыру Топқа бөлу“Мозайка” әдісіӨткен тақырыпты еске түсіруЖаңа сабаққа кіріспеМиға шабуылСабақ кезеңдеріСемантикалық карта АКТ-ны қолдана отырып,мұғалім сабақ беретін пәнді ғана емес,оқушының дамуына ықпал етеді. (нұсқаулық 66-бет)Сөздікпен жұмысЖаңа сабақтың мазмұнын ашу Жаттығулармен жұмысСабақты қорытындылауБағалау Кері байланысСмайлик арқылыСабақ кезеңдері Thank you for your attention!