Разработка урока по английскому языку на тему Мои любимые животные (1 класс)
ТЕМА: My Favourite Animals
Цілі: Закріплювати вміння учнів називати дії та складати речення з конструкцією I can, вдосконалювати навички читання та вміння називати слова по буквах, вчитись оперувати вивченими конструкціями у мовленні, формувати вміння працювати в парах, виховувати повагу до однокласників і ровесників.
Обладнання: CD-програвач, кольороволівці, картки з зображенням літер алфавіту та тварин, іграшки, підручники, робочі зошити.
ХІД УРОКУ
Початок уроку
ПривітанняФонетична зарядка
Вчитель показує літеру. Учні по черзі називають літеру, звук і слово, яке починається з цієї літери. Наприклад, «B» - [b] – Bear.
Основна частина уроку
Закріплення назв дій в процесі вивчення вірша
Hop like a bird,
And jump like a frog.
Now chaise your tail
Like a little brown dog.
Діти повторюють слова за вчителем та виконують відповідні рухи
Аудіювання речень.
T: I can run. I can play. I can read. I can swim. I can jump. I can write. I can fly. I can draw. I can sing.
Діти слухають вчителя і виконують відповідні рухи.
Розвиток мовлення
а) Діти отримують іграшкову тварину або картку з зображенням тварини. Називають тварину і кажуть, що вони вміють робити. Наприклад: «I`m a rabbit, I can jump.»
б) Робота в парах. Складання діалогів. Вчитель розігрує діалог. Наприклад:
- Hello, Bird!
- Hello, Frog!
- I can jump, and you?
- I can fly. Etc.
4. ФізхвилинкаДіти разом з вчителем промовляють слова і виконують відповідні рухи.
Hands up!
Hands down!
Clap your hands!
Turn around!
Hands inside!
Hands outside!
Step left!
Step right!
Hands up!
Hands down!
Clap your hands!
Sit down!
Читання та вимова слів по буквах (PB, U.6, L.5, Ex.3, P.73)
Учні за диктором вимовляють літери, а потім утворене ними слово
Введення мовних конструкцій Liz can run. Liz can jump., їх читання та списування. (L.5, ex.5, p.73)
Застосування вивчених конструкцій. Розповідь про улюблену тварину. Наприклад: «It`s a rabbit. It is small. It can jump. I like rabbit. Etc.»Закінчення уроку
Рефлексія
Goodbye Song
ТЕМА: At the Zoo
Цілі: Повторити алфавіт та назви тварин, вчитись сприймати текст на слух з опорою на малюнок, розуміти прослухане; формувати вміння працювати з підручником і робочим зошитом; розвивати фонематичний слух учнів, здатність до імітації; стимулювати та підтримувати інтерес до іноземної мови
Обладнання: CD-програвач, кольорові олівці, постери, робочі зошити.
ХІД УРОКУ
Початок уроку
Привітання
Мовна зарядка
Вивчення вірша
I can run
And I can skip
I can swim
And I can sleep
Основна частина уроку
Аудіювання тексту з опорою на малюнок (PB. U.6, L.6, ex.1, p.74-75) (WB. U.6, L.6, ex.1, p.51)
Учитель звертає увагу учнів на малюнки
Вчитель і учні рідною мовою обговорюють малюнки. Далі вчитель повідомляє, що завдання учнів протягом прослухування діалогу – вказувати на відповідну картинку та героя, що говорить. Під час другого прослуховування учні вказують на героя, що говорить. Трете прослухування - учні повторюють за диктором кожну фразу. Учитель об’єднує учнів у три групи. Кожна група грає роль Королеви, Вікі або Аптона.
Контроль прослуханого засобом драматизації діалогу
ФізхвилинкаДіти разом з вчителем промовляють і виконують відповідні рухи.
I am Teddie, the frog,
And my friend Dan, the dog,
We can sing a nice song,
We can dance,
We can run
We can play
We like fun!
Застосування вивчених конструкцій
а) Вчитель показує картки з зображенням тварини і питає: «Is it a dog?». Учні: «Yes\No»
б) Учень тримає картку з зображенням тварини до себе. Інші учні повинні відгадати зображену тварину.
Зразок: Is it a fox? Etc.
Той хто відгадав, займає місто ведучого.
с) Повторення пісні «At the Zoo» (WB, U.6, L.6, ex.2, p.51)
Учні розмальовують малюнок та хором співають пісню.
Автоматизація навичок розпізнавання літер алфавіту та підбір до них слів (PB, U.6, L.6, ex.3, p.75)
Закінчення уроку
Рефлексія
Goodbye song