10 сынып?а арнал?ан ?ыс?а мерзімді жоспар ?лгісі
САБАҚ: Қарапайым анимациялар жазу Мектеп: Қарашоқы ОМ
Күні: 22.02. 2016 ж. Мұғалімнің есімі: Курманбаева А.
Сынып: 10 б Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаты /мақсаттары/ Оқушылар аниамациялар енгізуді үйренеді
Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар: Анимация қосу командаларын қолдана біледі
Оқушылардың басым бөлігі: Анимация элементтерін орната алады
Кейбір оқушылар: Әр түрлі мысалдарда анимация құра алады
Тілдік мақсат Оқушылар:\істей алады \
Негізгі сөздер мен тіркестер: анимация, мәзір командалары
Сыныптағы диалог /жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Талқылауға арналған тармақтар:
Сіз неліктен ...екенін айта аласыз ба?
Жазылым бойынша ұсыныстар: Дәптермен жұмыс
Алдыңғы оқыту Жоспар
Жоспарланған уақыт Жоспарланған жаттығулар /төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз/ Ресурстар
Басталуы
10 минСабақ кезеңдері
1-кезең:Қызығушылықты ояту:
- ұйымдастыру
- белсенді әрекетке жұмылдырылады;
- ойлау жұмысына ынталандырылады
1.Ұйымдастыру
Оқушылармен амандасу, көңіл күйлерін сұрау
2. Үй тапсырмасын сұрау
Білу: «Интервью» ойыны бойынша үй жұмысына сұрақ-жауап.
Сұрақтар жазылған кеспе қағаздар
Ортасы
25 мин
Мағынаны ажырату:
- оқушылар өз тәжірибелері арқылы жаңа білім туралы өзіндік түсінік пен пікір қалыптастырады;
Түсіну: Презентация бойынша оқушыларға анимация құруды түсіндіру
Қолдану:Оқушыларға тәжірибелік жұмыс орындауға тапсырмалар беріледі. Оқушылар жобаларын компьютерде өңдейді
Талдау: Жобаны көру, қорытынды жасау. Кеспе қағаздар
Компьютер
Аяқталуы
10 мин
Рефлексия
Кері байланыс
Келесі оқуға арналған тапсырмалар Жинақтау«Жұппен жұмыс» ойыны Екі оқушы ортаға шығады. Бүгінгі өткен тақырып бойынша сұхбат құрады. Қалған оқушылар сол сұхбатта не түсінгендерін айтады
Бүгін мен нені үйрендім. Маған не қызықты болды? Маған не түсініксіз болды?
Үйге тапсырма п.
Стикер
Саралау- Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс
Хабарлама «Құжатқа графикалық обьектілер орналастыру» Қауіпсіздік ережелерін қайталау
Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды /оқытуды да, оқуды да ескеріңіз/?
1:
2:
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады /оқытуды да, оқуды да ескеріңіз/?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?