М?хтар ?уезов «Біржан сал Абай ауылында»
Қазақ халқының ұлы тұлғалары Шығарма кейіпкерлеріне, көркем тіліне толық талдау жасау.Кейіпкерлер туралы түсініктерін кеңейте отырып, түйінді ой айта білуге,өзіндік пікір қалыптастыруға дағдыландыру. Өнерге баулу.Сабақтың тақырыбы:Сабақтың мақсаты:Жирикова Назгуль Байғулжановнақазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі Қазақ әдебиеті6-сынып
ppt_y
ppt_y
Сабақ барысында ықпалдастырылған модульдерОқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерСыни тұрғыданойлауға үйретуОқыту мен оқудаАКТ пайдалануОқыту үшін бағалау және оқуды бағалауЖас ерекше-ліктеріне сәйкес оқыту және оқуТалантты және дарынды балаларды оқытуОқытуды басқару және көшбас-шылықХатИнтервьюМазмұнды сызбаКритерий бойынша бағалау. Қалыптастырушы бағалауТопқа бөлуСергітуЫнтымақтастыруДиалогтік оқытуСТО тәсілдеріИнтербелсен-ді тақта, ғаламторТапсырмаларды жас ерекшеліктеріне сәйкес беру
ppt_y
ppt_y
ppt_y
Топқа бөлу, ынтымақтастық атмосфера құру Балалық шақ бақытты,, Біз баламыз қуатты. Сабақ оқып, жан-жақты, Біз боламыз білімді.
Қызығушылықты оятуМағынаны тануОй толғаныс““Куббизм ” әдісі.Мінездеме беру “Адасқан әріптер” әдісіКөркем тілін зерттеуИнтервью. “Біржан сал” кинофильмі , әндері туралы мәлімет жинақтау. Хат.“Бестармақ” әдісі“Қошемет”. “Бағдаршам” әдісі Критерий бойынша бағалау.“Ақиқат”.“Жалған” әдісібілуталдаубағалауқолданутүсіну“Ыстық орындық” әдісі. “Ара ұясы” әдісіСергіту сәтіКері байланыс: смайликжинақтауу
ppt_y
ppt_y
Нәтижесі: Болашақта: 1.Ойын еркін жеткізе алатын, өмірлік ұстанымы бар жеке тұлға қалыптастыру;2.Жеті модульді қолдана отырып, жаңа бағытта жұмыс жасау;3.Сыни тұрғыдан ойлау қабілетін жетілдіру.4. Сыни тұрғыдан бағалауға үйрету.1.Оқушылар топпен, жұппен жұмыс жүргізді;2.Сыни тұрғыдан ойлауы қалыптасты;3.Өзін де, өзгені де бағалады;4.Сабақты өздігінен игерді;5.Бойында сенімділік ұялады;6. Пәнге қызығушылығы артты.Кемшіліктер:1.Берілген уақытты үнемді пайдаланбау;2.Критерий бойынша бағалауда асыра бағалау.