Світ мого дитинства – світ іграшок 2 клас — конспект к уроку по анг.яз.
Високобайрацький НВК
“Світ мого дитинства – світ іграшок”
Відкритий урок з англійської мови
у ІІ класі
урок-змагання
вчитель англійської мови Зоріна Л.В.
Підтема: Що вміють мої іграшки
Мета: Повторити і активізувати лексичний матеріал теми, ознайомити з новими ЛО і закріпити їх вживання в усному мовленні, удосконалювати навики вживання модального дієслова”can” у розповідних, питальних та заперечних реченнях, продовжувати формувати навики діалогічного мовлення, удосконалювати навички читання, тренувати в аудіюванні, розвивати навики письма, тренувати пам’ять та увагу, виховувати спостережливість.
Обладнання: підручник, РЗ, картки для гри, для вивчення нових ЛО, для самостійної роботи, малюнок Карлсона, лялька.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
(Пісня “HELLO”)
(У вас на парті лежать картки настрою.
Давайте згадаєм, що означає кожен смайлик. (, ;), (, (.
Будь ласка, визначте свій настрій і дайте відповідь на запитання “Як у тебе справи?” Коли будете відповідати, підтвердіть свої слова карткою зі смайликом.
Т:How are you today?
Ps: I am ok. Thank you.
2. Повідомлення теми і мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ви вивчите нові назви частин обличчя та тіла, будете вчитись розповідати про те, що вміють робити ваші іграшки, грати в ігри, інсценізувати діалоги, читати й писати.
So, let’s start our lesson.
3. Перевірка Д/З.
4.Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Сьогодні до нас приїздила гостя. Але для того, щоб вона з’явилась, нам необхідно вивчити про неї вірша.
My doll is so pretty,
Her eyes are so blue,
Her chick are so rosy,
Her dress is so new.
Учні хором повторюють за вчителем, а потім 1-2 учня самостійно розповідають його.
2. Гра “Назви слово”.
Вчитель показує картинки з малюнками частин тіла, учні називають їх.
3. Пісня “I’ve got 10 little fingers”.
ІІ. Основна частина уроку.
Тренування у вимові звуків
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Учні разом з учителем повторюють кілька разів.
[
·]/[р]
2. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1) Робота з картками.
Учитель показує учням картки і називає, що на них зображено, учні повторюють. Вчитель кріпить картки до дошки.
2) Гра Увага!
Учитель пропонує учням заплющити очі і знімає одну з карток з дошки. Відкривши очі,
·учні визначають, якої картки не вистачає. Хто перший скаже слово, той йде до дошки і знімає чергову картку, почепивши попередню.
3) Впр. 1 ст. 92
Вчитель називає слова, учні повторюють по кілька разів. Після цього вчитель пропонує пограти в гру “Show me.”
4) Впр. 2 ст.92
Учитель пропонує подивитись на малюнки вправи і здогадатись, про що говорять діти?
Listen and repeat.
Учитель вимовляє фраз до малюнків вправ. Учні повторюють по 2-3 рази і перекладають рідною мовою. Учитель звертає увагу учнів на порядок слів у реченнях з модальним дієсловом can. Потім діти парами розігрують сценки – діалоги .
Розвиток умінь мовлення
Введення нових ЛО
YOU [ju:] YOUR [j:]
You are a boy. Your name is Jim. You have got 2 eyes. Your nose is big. You are very funny.
Впр. 3 ст.93
Учні ставлять один одному запитання і відповідають, користуючись прикладом, поданим у підручнику.
Can your doll clap hands?
Yes, she can. (No, she cannot.)
Гра “Відгадай іграшку”
Р1 загадує іграшку. Всі інші учні ставлять запитання, вгадуючи загадану іграшку.
Can it walk?
No, it cannot.
Can it talk?
No, it cannot.
Can it dance?
No, it cannot.
Can it swim?
Yes, it can.
Is it a fish?
Yes, it is.
Фізкультхвилинка.
(Head, shoulders, knees and toes; commands; I’ve got ten little fingers)
Навчання читання
Гра “Знайди слова”
Вчитель розвішує на дошці плакат із завданням.
q
c
h
a
i
r
q
b
a
l
l
d
d
d
n
n
n
n
e
a
r
m
o
u
t
h
u
u
c
b
e
a
r
c
c
13 SHAPE \* MERGEFORMAT 1415
q
c
h
a
i
r
q
b
a
l
l
d
d
d
n
n
n
n
e
a
r
m
o
u
t
h
u
u
c
b
e
y
e
s
c
2) Впр. 4 ст.93
Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на вимову слів you – your. Потім читає речення вправи, учні читають за ним перекладають рідною мовою. Після цього діти читають речення вправи самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.
Письмо. Впр. 5 ст. 93
ІІІ. Заключна частина уроку
Домашнє завдання
РЗ: впр. 1-3 ст. 68 – 69
Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
Чи сподобався вам урок? Які завдання вам найбільше сподобались? Що було найлегшим? Що найважчим? Чого ви сьогодні навчились?
Рисунок 1Рисунок 1Рисунок 115