Краткосрочное планирование урока алгебры на тему Корень n-ой степени и его свойства(11-класс) 
15/16.10..2014ж. Алгебра және анализ бастамалары 11 «Б»,11 «В» Сабақтың тақырыбы: Нақты санның п- дәрежелі түбір және оның қасиеттері
Сілтеме: Блум таксономиясы, Марта Бронсон (2002ж.) өзін-өзін реттеу. Оқулық.Мұғалімғе арналған нұсқаулық.
Сабақтың мақсаттары: А)Оқушылардың білімдерін жүйелеу,пысықтау,білім-білік дағдысын қалыптастыру;
Б)Теориялық алған білімдерін практикамен байланыстыра білуге үйрету;
В)ұқыптылыққа,бір-бірін бағалай білуге,бір-біріне көмек көрсетуге тәрбиелеу;
Оқыту нәтіжесі: Оқушылар өз бетінше нақты санның п- дәрежелі түбір және оның қасиеттерін  қолдануды тереңдей түсінеді.
Түйінді идеялар: Оқушылар нақты санның п- дәрежелі түбір және оның қасиеттерін табуды біледі.
Сабақтың көрнеклілігі: Оқулық,маркер,стикер, Блум таксономиясының кубигі
Әдіс тәсілдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,СТО стратегиясы,миға шабуыл,топтық жұмыс.
Сабақтың кезеңдері: Ұйымдастыру бөлімі:
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу(3мин.)
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыр
Натурал сандармен оқушыларды топқа бөлу
Үй жұмысын сұрау
2.  Кіріспе бөлім: Миға шабуыл(13мин.)
Тест тапсырмасы (приложение №1)
1)f(x)= функцияның туындысын тап
А)            Б)              C)2
2) функцияның туындысын тап
A)   Б)     C)
3) функцияның туындысын тап
A)6                          Б)                  C)6
 4) функцияның туындысын тап
A)  Б)     C)
5)  y=3sin x    функцияның туындысын тап
A) 3cos x  Б)-3cos x    C) cosx6).  SKIPIF 1 < 0      туындысын  табыңыз
А) Sinx2                  Б )2xSinx2         C)2Sinx
7).  SKIPIF 1 < 0      туындысын табыңыз
A) 2xCosx        Б )Cosx2           C)2Cosx
 8).  SKIPIF 1 < 0      туындысын табыңыз
A)3tg2(2-3x)  Б )С)
9).  SKIPIF 1 < 0      туындысын табыңыз?
А)4Ctg3(2x-1) Б)C) Ауызша сұрақтарды жетон арқылы бағалау
3. Негізгі бөлім:
«Нақты санның п- дәрежелі түбір және оның қасиеттері.»тақырыбына есептер шығару (15мин.)
Көбейтіндіден түбір шығару  
Бөлшектен түбір шығару      
Түбірді дәрежеге шығару       
n-ші дәрежелі түбірдің n дәрежесі      
Түбірден түбір алу ережесі          
Түбір және түбірдің астындағы сандардың дәреже көрсеткіштерін қысқарту         
1-топ:
1-тапсырма:№75
2-топ:
2-тапсырма:№76
3-топ:
3-тапсырма:№ 77
4-топ:
4-тапсырма:№ 78
Сергіту  сәті: (3мин)
 Семантикалық карта
Оқушыларға бір-бірін бағалауды және топ басшысын бағалауды түсіндіру (5мин.)
Формативті бағалау
Рефлексия (1мин.)
Нені білдім?
Нені үйрендім?
Не білгім келеді?
Үйге тапсырма: №79(1мин)
7. Бағалау: (4мин)
Ашық журнал
тапсырмалар
Оқушының
Аты-жөні Уй
жұмысы Тест тапсырмасы Топтық тапсырмалар қорытынды
I II III Жинаған ұпайы ІV 20-дан жоғары ұпай     - «5»              12-20 аралығы ұпай –«4»
5-12  аралығындағы ұпай –«3»
Бір-бірін бағалау,топ басшысын бағалау