Саба?ты? та?ырыбы Ба?ылау ж?мысы (3 класс)


Пәні: математика
Класс: 3
Сабақтың өту мерзімі: 29 қаңтар 2016 жыл
Сабақтың тақырыбы: Бақылау жұмысы №5
Сабақтың мақсаты: Оқушылардың білім, білік дағдыларын анықтау. Қатесіз,тиянақты орындауға үйрету.
Оқыту нәтижелері: Білу:
-Жазбаша көбейту және бөлу тәсілдері;
-Есептерді шешу барысы және есепті шығару тәсілдері туралы түсініктерінің болуы;
-Көбейтуді қосумен алмастыру;
Қолдану:
-Көбейту амалынан тұратын сөзді есептерді шығара білу;
-Шамалармен өрнектеуді;
-Фигураны сызып, оның периметрін табу.
Негізгі дерек көздер: Оқулық, өзін-өзі бағалау парағы, тапсырмалар парағы
Сабақ кезеңдері Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті
І. Ұйымдастыру кезеңі:
3 мин Оқу құралдарын дайындатып, зейінін сабаққа аударту.
Ынтымақтастық атмосферасын орнату:
Санау арқылы топтарға бөлу Оқу құралдарын дайындайды
Жақсы тілектер айтады
ІІІ. Жаңа сабақ:
Талдау және қолдану:
30 мин
1. Қосындымен алмастыр және мәнін тап.
8∙2 6∙3 5∙2
2. Амалдарды баған түрінде орында және тексер.
327+206 636+258 340-228 732-308
3. Есепті шығар.
Шапанға 7м мата жұмсалды.Осындай 3 шапанға неше метр мата жұмсалады?
4. Сантиметрмен өрнекте.
4 м 29 см = см3 м 7 см = см
5 м 42 см = см8 м 6 см = см
5. Теңдеуді шеш.
х:4=7 а∙х 8=24
6. Фигуралар сыз.
4 см кезінді сыз және одан 3 есе артық кесінді сыз.
І-нұсқ 1. Сабақ мақсатын қояды
2. Жеке жұмыс: тапсырмаларды орындайды
Сергіту сәті
3 мин Музыка ырғағымен қимыл-қозғалыс жасау І\/. Сабақты қорыту:
Жинақтау:
5 мин Тапсырмалардың мазмұны мен қызмет түрлеріне бөлінуі
Мазмұндық шегі Білімді
қалыптастыру Білімді
қолдану Білімді интеграциялау Пайыздық
көрсеткіштер
1. Амалдарды орында
2. Сөзді есепті шығару 3. Теңдеуді шешу
4.Өрнектерді салыстыру
5. Фигураның периметрін табу Жалпы % қатынасы
Жеке жұмыс: жұмыстарын тексереді, қорытынды жасайды
Бағалау: 2мин Сандық бағалау Өзін өзі бағалайды
Рефлексия:
1 мин -не түсінікті?
-не түсініксіз болды? Кестеге жазады
Үйге тапс:1 мин Өткенді қайталау Күнделікке жазады