Екі айнымалысы бар сызы?ты? те?деулер ж?йесін алмастыру т?сілімен шешуге есептер шы?ару туралы ?аза?ша ашы? саба?


Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулер жүйесін алмастыру тәсілімен шешуге есептер шығару туралы қазақша ашық сабақ Қазақша Құттықтау - Тілектер жинағы, Мақал - Мәтелдер жинағы, Қазақша Тақпақтар жинағы, Фильм Қазақша, Ашық сабақтар жинағы, Қазақша Анекдоттар жинағы, Қазақша Клип, Шығармалар жинағы, Қазақша Рефераттар жинағы, Қазақша Баталар жинағы, Қазақша Өлеңдер жинағы Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулер жүйесін алмастыру тәсілімен шешуге есептер шығару туралы қазақша ашық сабақ Пәні: Математика Сыныбы:6 Сабақтың тақырыбы: Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулер жүйесін алмастыру тәсілімен шешуге есептер шығару. Сабақтың мақсаты: Білімділігі: Оқушыларға екі айнымалысы бар теңдеулер жүйесін алмастыру тәсілімен шешуге байланысты берілген есептерді шығара білуін меңгерту. Тәрбиелігі: Оқушыларды ұқыптылыққа және ептілік пен шапшаңдыққа баулу. Еңбекке, өнерге баулу. Дамытушылығы: Оқушылардың білімділік, іскерлік дағдыларын арттыра отырып, сабақ барысында жаңа технологиялық әдіс – тәсілдер арқылы пәнге қызығушылығын дамыту. Сабақтың типі: Білім мен білік, дағдыны қалыптастыру. Көрнекілігі: мултимедиа құралдары деңгейлік тапсырма парақшалары, Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру. А) Оқушылардың сабаққа қатысын тексеру Б) Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру ІІ. Өткен тақырыпты меңгеруден кейінгі оқушы білімін анықтау ІІІ. Қызықты теңдеулер IV. Деңгейлік тапсырмалар V. Қорытындылау. VІ. Үйге тапсырма. VII. Оқушыларды бағалау. ІІ. Өткен тақырыпты меңгеруден кейінгі оқушы білімін анықтау Қайталау –оқу анасы 1. Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеу дегеніміз не? 2. Қандай теңдеулерді мәндес теңдеулер деп атаймыз? 3. Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулер жүйесін шешудің неше тәсілі бар? 4. Теңдеулер жүйесін алмастыру тәсілімен шешу үшін не істейміз? ІІІ. Қызықты теңдеулер IV. Деңгейлік тапсырмалар. Оқушылардың отырған нұсқалары бойынша деңгейлік тапсырмалар беріледі. Бірінші деңгейді болған оқушы келесі деңгейге өтеді. V. Қорытындылау. VІ. Үйге тапсырма: §50. №1524, №1525 VII. Оқушыларды бағалау. Бағалау бетшесі бойыншаИсточник: http://bilimkozy.idhost.kz/kz/sabak/matematika/517-ek-aynymalysy-bar-syzyty-tedeuler-zhyesn-almastyru-tslmen-sheshuge-esepter-shyaru.html