План конспект Интегрированного урока (4 класс)


Сабақ : қазақ тілі , ағылшын тілі
Сынып: 4 сынып
Қазақ тілі мұғалімі: Дүйсенбай А.С. Ағылшын тілі мұғалімі: Карбаев Т.А.
Сабақтың тақырыбы: «Жемістер», «Фрукты», «Fruit»
Сабақтың түрі: біріктірілген сабақ
Сабақтың мақсаты: тақырып бойынша мәлімет бере отырып, сауатты сөйлеу   мен  жазуға   үйрету,
ауызша және жазбаша тілді дамыту, жаңа сөздермен сөз тіркестерін, сөйлемдер құрастыру, логикалық ойлау қабілетін дамыту.                                  
Ресурстар: тақта, дәптер, тақырып бойынша суреттер
Сабақтың барысы
Сабақ кезеңдері Оқу материалының мазмұны Уақыт Оқыту әдісі Оқушылардың білім алуын ұйымдастыру түрі Функционалдық сауаттылықтыдамыту берілген тапсырма
І. Ұйымдастыру Оқушылармен амандасу, тексеру, оқу құралдарын түгендеу;
Смайлдар арқылы балалардың көңіл күйін сұраймын
Топтарға бөлу: үш түрлі сурет қиындыларын таңдатқызып, оларды құрастыру арқылы 3 топқа бөлу.
Топ атаулары:
І топ. Алма тобы
ІІ топ. Жүзім тобы
ІІІ топ. Өрік тобы
Бүгінгі тақырып бойынша Табыс критерийлерімен оқушыларды таныстыру. 2-3 мин Түсіндіру
әдісі Сұрақ – жауап ІІ.
Жаңа сабақ    
Балалар, біз бүгінгі сабағымызда топқа қандай кескіндер арқылы бөліндік?
Алдарыңыздағы көріністен не көріп тұрсыздар?
(Балалар слайдта көрінген суретпен жұмыс жүргізеді. Жаңа сабақтың тақырыбын өздері ашады).
жемістер-фрукты-fruitалма-яблоко-appleалмұрт-груша-pearалхоры-слива-plumөрік-абрикос-apricotжүзім-виноград-grapesдәрумен- витамин-vitaminжеймін-кушаю-eat(eating)
Жемістер
Жемістерге: лимон(lemon), алма(apple), банан(banana), жүзім(grapes), апельсин(orange), алхоры(plum), өрік(apricot) жатады. Жемістерді біз күнделікті жейміз және онда көптеген дәрумендер бар. Алма жемісінде «А» дәрумені бар, ал лимон жемісінде «С» дәрумені бар. 4 мин
2 мин
Ой шақыру,
Әңгімелесу әдісі
Түсіндіру
Көрсету (демонстрациялау) әдістері
Сөздікпен жұмыс
Мәтінмен жұмыс +
III. Сабақты бекіту. Мәтін бойынша төмендегі тапсырмаларды орындаңыздар.
1-тапсырма. І топ. Берілген мәтінге сұрақтар
құрастырады.
ІІ топ. Сурет арқылы мәтінді
мазмұндайды.
ІІІ топ. Мәтінге диалог құрастырады.
2 тапсырма. «Жемісті тауып ал» ойыны. Шарты : мұғалім оқушыларға суреттер таратып береді. Соның ішінде балалар қарандашпен жемістердің суреттерін бояп, дөңгелетіп сызып қою керек.
3 тапсырма. Бинго.
-Let’s play Bingo. You have cards with fruit. I take a card and name the fruit. You cross the fruit on your card, if you have it. Выигрывает тот, у кого все фрукты будут зачеркнуты.
4 тапсырма. Crossword
-Let’s play a game «Crossword » 8 мин
3 мин Индуктивтік әдіс.
Ойын әдісі Дәптермен жұмыс
Суретпен жұмыс +
+
ІV.Рефлексия -Бүгінгі сабақта не білдіңіздер?
-Есіңізде не қалды?
-Сабақ ұнады ма?
– Что мы делали на уроке? Что мы с вами узнали нового? Какие слова изучили? C этими заданиями вы справились замечательно. Thank you for your work. 3 мин V. Үй жұмысын беру Алма сөзін тәуелдеу, септеу 2 мин +
VI. Бағалау Бағалау парағы бойынша бағалау. Бір-бірін, өз-өзін бағалайды. Мұғалім жиынтық баға қояды 2 мин Лист оценивания№ Ф.И.О ученика Своя оценка Оценка командира группы Оценка учителя
1 2 3 4 5 № Ф.И.О ученика Своя оценка Оценка командира группы Оценка учителя
1 2 3 4 5 № Ф.И.О ученика Своя оценка Оценка командира группы Оценка учителя
1 2 3 4 5 4759960-1936757465235-184150-201295-189230
115149640087777356037392760636023552778760619887015570202260600227965-3302001925320